Thirty Seconds to Mars z koncertem w Polsce w przyszłorocznej trasie!

Dziś, wspinając się po wieżowcu Empire State Building w Nowym Jorku, zdobywca prestiżowego Oscara, utalentowany aktor i muzyk Jared Leto, ogłosił niezwykle ekscytującą i oczekiwaną przez fanów informację. Otóż, po wieloletniej przerwie, zespół muzyczny Thirty Seconds to Mars powraca na scenę koncertową z niezwykłą siłą i energią! Podczas nietypowej konferencji prasowej na szczycie jednego z najbardziej rozpoznawalnych ikon amerykańskiego miasta, Leto zapowiedział widowiskową “Seasons 2024 Global Tour” – olśniewającą trasę koncertową, z którą pojawią się m.in. w Polsce!

Bilety pojawią się w sprzedaży na Ticketmaster.pl
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 15 listopada o 12:00.
Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 16 listopada o 10:00.
Ogólna sprzedaż: piątek, 17 listopada na LiveNation.pl o 10:00.

Ta spektakularna trasa koncertowa obejmie różnorodne kontynenty, przenosząc emocje i euforię na różne krańce globu. Po starannie przemyślanej trasie, zespół Thirty Seconds to Mars dotrze do Ameryki Łacińskiej, Europy, Ameryki Północnej, Australii i Nowej Zelandii. Wielbiciele zespołu na całym świecie już z niecierpliwością oczekują tych niezapomnianych występów, które obiecują być prawdziwym muzycznym spektaklem.

Niezwykle ważnym punktem trasy będzie również koncert w Polsce! 9 maja 2024 roku zespół zawita do malowniczego miasta Krakowa, gdzie na niepowtarzalnej scenie TAURON Areny spotkają się z polską publicznością, aby podzielić się nie tylko wspaniałymi utworami, ale również niezapomnianymi emocjami. To wyjątkowe wydarzenie odblaskiem będzie dla fanów w Polsce, którzy cały czas czekali na tę chwilę.

Nie zabraknie również niezwykłej symboliki podczas samej konferencji. Wspinając się po Empire State Building, który od zawsze fascynował artystę, czytelnym przesłaniem jest to, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko będziemy dążyć do swoich marzeń i celów. To niewątpliwie inspirujące dla fanów i miłośników muzyki, którzy będą mieć okazję uczestniczyć w wyjątkowym widowisku, przesyconym pozytywną energią i niepowtarzalnym przesłaniem przekazywanym przez Jareda Leto i pozostałych członków zespołu Thirty Seconds to Mars.

Zespół Thirty Seconds to Mars od dłuższego czasu zyskuje coraz większą popularność na arenie międzynarodowej, dzięki unikalnej mieszance rocka alternatywnego, elektroniki i emocji, które wyzwalają ich świetne utwory. Ich najnowszy album It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day stoi w centrum uwagi podczas tej wyjątkowej trasy koncertowej, co sprawia, że oczekiwania są jeszcze większe. Muzycy obiecują przedstawić swoje największe hity w niezapomnianych aranżacjach, które z pewnością przyprawią fanów o dreszcze i poruszą najgłębsze skrytki ich dusz.

Wspinaczka po Empire State Building i oficjalne ogłoszenie imponującej trasy koncertowej są wyjątkowymi momentami w historii zespołu Thirty Seconds to Mars. To dowód, że determinacja, ciężka praca i wiara we własne marzenia mogą doprowadzić nas do osiągnięcia najwyższych szczytów. Nie możemy się doczekać, aby doświadczyć tej niesamowitej trasy koncertowej, która przyniesie nie tylko doskonałą muzykę, ale również wiele inspiracji i pozytywnych emocji dla wszystkich fanów na całym świecie!

Organizatorem trasy jest założona w 1996 roku Live Nation, obecnie jeden z największych producentów i organizatorów koncertów na świecie. Live Nation przyczynia się do rozwijania sceny muzycznej i kulturalnej na całym globie. Ta pasja do muzyki sprawia, że każda trasa koncertowa organizowana przez nich jest wyjątkowym wydarzeniem, przynoszącym niezapomniane chwile zarówno artystom, jak i publiczności.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!