Sting powraca do Polski – znamy datę sprzedaży biletów

Sting wraca na dwa koncerty do Polski i wraz ze swoim zespołem rockowym zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje. Jego niezwykła kariera jako członka zespołu The Police oraz jako artysty solowego dała nam wiele ponadczasowych hitów, które na pewno usłyszymy podczas tego wyjątkowego show.

Przebój Fields of Gold jest jednym z tych utworów, które zapadają w pamięć i poruszają serca słuchaczy. Melodia, tekst i wokal Stinga przenoszą nas do magicznego świata pełnego złotych pól i nieskończonych możliwości. To prawdziwa perełka w jego repertuarze.

Kolejny kultowy utwór, Roxanne, to prawdziwy hymn dla fanów rocka. Zarówno mocne brzmienie, jak i nieszablonowy tekst sprawiają, że każde wykonanie tego utworu jest niezapomniane. Podczas koncertów w Polsce będzie można usłyszeć również Every Breath You Take, który z pewnością wprowadzi publiczność w nostalgiczny nastrój.

Oprócz tego, w repertuarze Stinga znajdziemy takie hity jak Message in a Bottle, które doskonale opisuje potrzebę komunikacji i chęć znalezienia prawdziwego partnera życiowego. Ta piosenka jest jednym z najsilniejszych dowodów na wszechstronność artysty i jego zdolność do tworzenia niezapomnianych melodii.

Jeśli jesteście fanami muzyki Stinga i nie możecie się już doczekać jego koncertu, to pamiętajcie, że sprzedaż biletów rozpocznie się 24 listopada o godzinie 10:00. Koncerty odbędą się kolejno w Trójmieście (6 czerwca 2024, ERGO Arena) i w Łodzi (7 czerwca 2024, Atlas Arena). Zapowiada się, że bilety mogą się wyprzedać szybko, więc nie przegapcie tej okazji.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!