Australijski fenomen muzyczny – The Kid LAROI rozgrzeje Polskę

20-letni The Kid LAROI błyskawicznie wzbił się na szczyty światowej sceny muzycznej i niedługo zawita do Polski. Jego intensywna kariera została uznana przez samą Akademię Nagród Grammy, gdzie w 2022 roku otrzymał nominacje zarówno w kategorii najlepszego nowego artysty, jak i za udział w albumie Justina Biebera „Justice”. Ten australijski eksport kulturalny niezmiennie święci triumfy, zbierając pochwały oraz wyróżnienia – jak choćby w ARIA Music Awards czy Billboard Award.

Za sukcesem The Kid LAROI stoją nie tylko nagrody i nominacje. Jego muzyka towarzyszy milionom fanów na codzień, czego dowodem mogą być aż 38 milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify. Porywające klipy artysty zgromadziły niemniej imponującą liczbę odsłon, przekraczając 2 miliardy na platformie YouTube. Przebój „Forever & Again” zaszedł tak daleko, że znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmowego hitu „Barbie”.

Jednak nie tylko studio jest świadkiem potężnego talentu LAROI. Na żywo jego występy to prawdziwe spektakle energii i charyzmy, co mieli okazję doświadczyć wszyscy zgromadzeni na Coachella i innych pełnych emocji koncertach. Teraz, za sprawą zbliżającego się występu w Warszawie, polscy fani będą mieli szansę dołączyć do grona zachwyconych.

Emocje na koncercie będą potęgowane przez obecność jako gościa specjalnego – Sama Tompkinsa, który dzięki swojemu głosowi i chwytliwym melodiom zdobył nie mniej wierną publiczność. Spotkanie z muzyką w najlepszym wykonaniu czeka na wszystkich 9 kwietnia 2024 roku, w Hali COS Torwar. Bez wątpienia będzie to jedno z tych wydarzeń, które zostają w pamięci na długo.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!