Artur Rojek kontynuuje muzyczną podróż: Nowa trasa „Odrobinę więcej”

Artur Rojek nadal działa na scenie muzycznej, ogłaszając nowe koncerty na wiosnę 2024 roku. Fani będą mieli okazję zobaczyć go występującego na żywo w miastach takich jak Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawa. Poprzedni występ Rojka, który odbył się w grudniu i był częścią promocji jego płyty „Kundel”, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Artysta zaprezentował najbardziej znaczące utwory z albumu w sali koncertowej NOSPR w Katowicach, gdzie dołączyli do niego znakomici goście, w tym Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Trebunie-Tutki, bracia Kasperczyk, Kaśka Sochacka oraz Jann.

Rojek buduje na sukcesie poprzednich dokonań, prezentując światu swój najnowszy singiel „Odrobinę więcej„, co jest jednocześnie zapowiedzią jego wiosennej trasy zatytułowanej tak samo jak utwór. Artur Rojek oferuje fanom możliwość posłuchania zarówno znanych przebojów, jak i nowego materiału, nad którym obecnie pracuje. Występy odbędą się w Poznaniu w Sali Ziemi 20 kwietnia, we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki 5 maja, w krakowskim centrum ICE 12 maja, i w stołecznym Teatrze Muzycznym Roma 13 maja.

Nadchodzące wydarzenia koncertowe będą również okazją do zobaczenia specjalnych gości, których tożsamość zostanie ujawniona w nieodległym czasie. Nowa piosenka „Odrobinę więcej”, którą Rojek stworzył we współpracy z francuskim DJ-em i producentem Mydem, znanym z pracy z Mac DeMarco oraz JAWNY oraz remiksowania utworów takich artystów jak Dua Lipa, Major Lazer czy Two Door Cinema Club, stanowi przedsmak tego, co niesie ze sobą nadchodząca trasa.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!