Santander Letnie Brzmienia 2024 – bilety w najtańszej puli

Santander Letnie Brzmienia, znany również jako festiwal, który z powodzeniem wprowadza muzyczne wibracje do polskich miast, szykuje się do kolejnej edycji pełnej muzycznych atrakcji. W nowym sezonie zapowiada się większe bogactwo wydarzeń, które mają szansę zapisać się w pamięci uczestników na długie lata. Organizatorzy obiecują, że tegoroczna odsłona festiwalu będzie muzycznym maratonem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Santander Bank Polska niezmiennie wspiera to kulturalne wydarzenie jako główny sponsor, potwierdzając swoje zaangażowanie w rozwój polskiej sceny muzycznej.

Aktywności festiwalowe rozplanowano w strategicznie wybranych miastach Polski. Pierwsza dawka muzycznych emocji rozpocznie się w Krakowie w dniach 5-6 lipca. Następnie festiwal przeniesie się do Wrocławia, gdzie występy odbędą się 12-13 lipca. Latem nie zabraknie również brzmień w Katowicach (26-27 lipca), Warszawie (9-10 sierpnia), Łodzi (16-17 sierpnia), kończąc fantastyczne pasmo koncertów w Poznaniu (30-31 sierpnia). Choć pełny skład artystyczny pozostaje na razie tajemnicą, możemy być pewni obecności najbardziej znanych polskich artystów o szerokim spektrum muzycznym – od popu, przez rock, aż po największe przeboje grane na czołowych stacjach radiowych. To właśnie ci wykonawcy będą mieli za zadanie rozgrzać publiczność podczas plenerowych koncertów.

Edycja 2024 roku obiecuje też nowe atrakcje, takie jak projekty specjalne i debiutanckie występy, a także przeznaczone będą sceny dla młodych, obiecujących artystów, prezentujących unikalne i nowatorskie podejście do muzyki. Ta szansa dla nowych talentów na wkroczenie na wielką scenę jest jednym z najbardziej ekscytujących aspektów Santander Letnich Brzmień.

W ciągu całego lata uczestnicy festiwalu będą mieli niezliczone możliwości, aby przeżyć niezapomniane chwile w rytmie muzyki, która nie tylko oddziałuje na emocje, ale również inspiruje i wpływa na współczesne muzyczne wybory. Energetyczne i pasjonujące koncerty będą nie tylko rozrywką, ale mogą także stanowić platformę dla wymiany kulturowej i interakcji międzypokoleniowej.

Santander Letnie Brzmienia 2024 Line-up

BABIE LATO x MROZU x Daria Zawiałow x Kortez x Vito Bambino (Bitamina) x Krzysztof Zalewski x Katarzyna Nosowska x Kaśka Sochacka x Artur Rojek x KACPERCZYK x Poluzjanci x Igor Walaszek – Igo x Natalia Przybysz x LemON x Mery Spolsky x Natalia Kukulska x Sorry Boys x Margaret x Rosalie. x Bartek Królik x Zalia x Rubens x Daria ze Śląska x Dawid Tyszkowski x Lordofon

Entuzjaści muzyki już teraz powinni zaznaczyć w kalendarzach datę rozpoczęcia sprzedaży karnetów Early Bird – będą one dostępne od 5 marca 2024 roku od godziny 12:00 i można je będzie nabywać do 13 marca 2024 roku do godziny 11:59, lub do wyczerpania puli biletów. Wejściówki oferowane są poprzez platformę Eventim.pl, co gwarantuje łatwy i bezpieczny zakup. Rodziny z małymi dziećmi mogą być zachęcone dodatkowym bonusem, gdyż maluchy do lat 6 mają zapewniony wstęp na festiwal bez opłat.

Dla wszystkich zaangażowanych oraz uczestników Santander Letnie Brzmienia to coś więcej niż zwykły festiwal. To społeczność łącząca fanów muzyki, która w każdym roku rośnie i ewoluuje. Za organizację tego ważnego wydarzenia odpowiada Good Taste Production z Poznania, która ma na swoim koncie liczne udane projekty i bez wątpienia dorzuci do nich kolejny sukces. W 2024 roku fanów muzyki czeka zatem wielkie święto, które stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w Polsce.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!