O.Sadza: Brodka i Orkiestra w Narodowym Forum Muzyki | zdjęcia

Brodka kończy właśnie rozdział „Sadzy” w swojej muzycznej karierze spektakularną trasą koncertową. Drugi koncert z kolei odbył się wczoraj w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Ten wieczór był pełen emocji, gdy Brodka wspólnie z orkiestrą wprowadziła publiczność w wyjątkowo liryczny i instrumentalnie bogaty świat swoich utworów. Projekt „O.Sadza” zaprezentowany został w poszerzonym orkiestrowym składzie, co dodało głębi wykonywanym kompozycjom.

Choreografia i scena były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Projektowane obrazy na wiszących niciach tworzyły tajemniczą atmosferę, za którymi cienko zarysowywała się sylwetka artystki oraz towarzyszącej jej orkiestry. Oświetlenie zaprojektowano tak, aby widz miał wrażenie bycia w centrum wydarzeń, co jeszcze bardziej zbliżało go do sceny i artystów.

Muzyka, zaaranżowana na orkiestrową skalę, obejmowała brzmienia instrumentów takich jak fagot, klarnet, obój, wiolonczela, altówka, skrzypce, flet oraz różnorodne perkusjonalia, co tworzyło niezwykle bogatą paletę dźwięków. Połączenie wyjątkowego głosu Brodki z brzmieniem orkiestry stworzyło harmonijną i poruszającą całość, która wyraźnie resonowała z publicznością zgromadzoną na sali.

Koncert przyciągnął szerokie grono odbiorców, którzy z zapartym tchem śledzili każdą interpretację. Zakończenie koncertu, które wybuchło długotrwałym aplauzem na stojąco, było dowodem na olbrzymią aprobatę i emocjonalny oddźwięk tego wieczoru w sercach obecnych. Był to bez wątpienia niezapomniany wieczór, który zostawił trwały ślad w historii występów Brodki oraz umocnił jej pozycję w sercach fanów muzyki.

Zdjęcia

Fot. Magda Stasio | https://www.instagram.com/magda_fotografowanie/

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!