ZGŁOWY TOUR: Zalewski rozpoczyna nową muzyczną przygodę

ZALEWSKI wyrusza w trasę ZGŁOWY TOUR. Sześć miast, sześć aren, sześć niezapomnianych koncertów. ZALEWSKI wkracza w nowy, artystyczny etap i rusza w trasę promującą jego nadchodzący album! Koncerty odbędą się w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach.

Zalewski to jeden z najbardziej unikalnych głosów polskiej muzyki. Autor takich hitów jak „Miłość Miłość”, „Kurier”, „Annuszka” oraz „Początek”. Po czterech latach od premiery poprzedniego albumu „Zabawa”, nadszedł czas na nowy materiał. Pierwszym zapowiedzią tego niezwykle osobistego albumu, który ukaże się jesienią, jest utwór „ZGŁOWY”. To zaskakujący i bezkompromisowy przekaz, który przedstawia ZALEWSKIEGO jako prawdziwego artystę. Symboliczne ścięcie włosów w teledysku, które wzmacnia przesłanie, symbolizuje początek czegoś nowego. Pierwszym oficjalnym singlem z tego albumu jest utwór „Kochaj”, o zupełnie innej atmosferze i emocjach. Kolejne piosenki z albumu zostaną zaprezentowane wkrótce.

Harmonogram koncertów ZGŁOWY TOUR:

  • 22 listopada 2024, godz. 20:00 – Poznań, Pawilon 3A MTP
  • 1 grudnia 2024, godz. 20:00 – Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • 8 grudnia 2024, godz. 20:00 – Kraków, TAURON Arena Kraków
  • 12 grudnia 2024, godz. 20:00 – Wrocław, Hala Stulecia
  • 19 grudnia 2024, godz. 20:00 – Warszawa, COS Torwar
  • 22 grudnia 2024, godz. 20:00 – Katowice, Spodek

Organizatorem trasy jest agencja koncertowa Good Taste Production z Poznania, a partnerem Kayax.

Co czeka fanów na trasie ZGŁOWY TOUR?

Podczas trasy koncertowej ZALEWSKI planuje zaprezentować zarówno swoje największe przeboje, jak i zupełnie nowy materiał. Jest to świetna okazja, aby posłuchać na żywo utworów, które na przestrzeni lat podbiły serca słuchaczy. Nowy album artysty obiecuje jeszcze więcej emocji i muzycznych eksperymentów, które z pewnością przypadną do gustu zarówno starym, jak i nowym fanom.

Kogo zobaczymy na scenie?

Koncerty ZALEWSKIEGO to nie tylko widowisko muzyczne, ale również wizualne. Artysta jest znany z angażujących i oryginalnych występów, które pozostają w pamięci na długo po zakończeniu koncertu. Towarzyszą mu najlepsi muzycy, efekty świetlne i wizualizacje, które tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Dlaczego warto wybrać się na koncert ZALEWSKIEGO?

Za każdym występem ZALEWSKIEGO stoi ogromna pasja i talent, które w połączeniu z jego charyzmatyczną osobowością tworzą niezapomniane show. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jednego z najważniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej w pełnym blasku. Nowy materiał jest owocem czterech lat pracy i przemyśleń, co czyni go wyjątkowym i wartym uwagi każdego miłośnika dobrej muzyki.

Gdzie kupić bilety?

Bilety na koncerty ZGŁOWY TOUR można nabyć na Eventim.pl. Ze względu na ogromne zainteresowanie, warto zarezerwować je z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że nie przegapimy tego wyjątkowego wydarzenia.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!