Dream Perfect Regime – Kolektyw z Seulu wystąpi w Warszawie

Już w listopadzie Warszawa będzie miała okazję gościć jeden z najbardziej innowacyjnych kolektywów muzyczno-wizualnych na świecie – Dream Perfect Regime (DPR). Koncert odbędzie się 5 listopada 2024 roku w Klubie Stodoła. Bilety są już w sprzedaży na stronie organizatora – LiveNation.pl.

Co to jest DPR?

DPR, czyli Dream Perfect Regime, to wyjątkowy kolektyw z Seulu, który tworzy, reżyseruje, produkuje i edytuje wszelkiego rodzaju prace wizualne i muzyczne. Grupa łączy artystów z różnych środowisk muzycznych, oferując unikalne doświadczenia audiowizualne, które angażują i zachwycają publiczność na całym świecie.

Wyjątkowi artyści DPR

DPR ARTIC dołączył do DPR w 2019 roku i szybko zdobył popularność jako DJ. Jego występy, począwszy od Head in the Clouds LA 2019, aż po współprodukcję wideo kampanii „SYNC” dla Adidas oraz utworu „Set It Off” dla League of Legends Mid-Season Invitational (MSI) 2022, przyciągnęły uwagę wielu fanów. W 2024 roku ARTIC wydał swój pierwszy album [KINEMA], który nie tylko wyprodukował, ale także zaprojektował koncepcyjnie.

DPR CREAM to mistrz produkcji dźwięku i kluczowy artysta DPR, znany z tworzenia muzyki, która wywołuje unikalne emocje poprzez mieszankę alternatywnych i współczesnych brzmień. Jego wcześniejsze single i utwory w DPR ARCHIVES zdobyły liczne grono słuchaczy na całym świecie, potwierdzając jego wyjątkowe zdolności muzyczne i artystyczny styl.

DPR IAN, znany również jako Christian Yu, jest jednym z założycieli DPR. Jego twórczość jako solowego artysty łączy pop, R&B, rock i elektronikę, tworząc atmosferyczne kompozycje pełne samorefleksji i duchowości. Jako główny reżyser i montażysta DPR, IAN jest znany z ostrej artystycznej wizji i skrupulatnej dbałości o szczegóły.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!