Jann – międzynarodowa trasa 2024 – czy warto?

Znany polski artysta, Jann, ogłosił swoją nadchodzącą trasę koncertową – FALL TOUR 2024, która rozpocznie się już w październiku. Trasa obejmie dziewięć krajów, a bilety na koncerty są już w sprzedaży.

Harmonogram koncertów

 • 15 października – Niemcy, Hamburg – Mojo
 • 16 października – Niemcy, Berlin – Metropol
 • 17 października – Czechy, Praga – Roxy
 • 19 października – Austria, Wiedeń – Flex
 • 20 października – Węgry, Budapeszt – Dürer Kert
 • 22 października – Niemcy, Monachium – Technikum
 • 24 października – Włochy, Mediolan – Santeria Toscana 31
 • 28 października – Niemcy, Kolonia – Live Music Hall
 • 29 października – Francja, Paryż – Badaboum
 • 30 października – Holandia, Amsterdam – Melkweg
 • 1 listopada – Wielka Brytania, Manchester – Band on the Wall
 • 2 listopada – Wielka Brytania, Londyn – O2 Shepherd’s Bush Empire
 • 7 listopada – Polska, Kraków – Studio
 • 1 grudnia – Polska, Warszawa – Stodoła

Polska publiczność będzie miała wyjątkową okazję zobaczyć Janna na żywo podczas dwóch koncertów: 7 listopada w Krakowie (Studio) oraz 1 grudnia w Warszawie (Stodoła).

Bilety na koncerty Janna są dostępne m.in. na stronie Ticketmaster, a ceny na koncerty w Polsce zaczynają się od 139 zł. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć tego utalentowanego artystę na żywo!

Czy warto?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto! Jeśli jeszcze się zastanawiacie przeczytajcie jak koncert Janna na tegorocznej 3-Majówce wspomina nasza reporterka Magda Stasio:

Jako pierwszy na scenę wchodzi Jann i tutaj się na chwilę zatrzymajmy. Niesamowicie utalentowany 25-letni artista, obok którego nie można przejść obojętnie. Jann oczarowuje całym sobą, ma genialny głos, jest w całym swoim show bardzo autentyczny. Ilość emocji, jakie pokazuje na scenie, jest nie do opisania. Pod sceną stało bardzo dużo najwierniejszych fanów, którzy nie tylko znali teksty wszystkich wykonywanych przez Janna utworów, ale też przeżywali je wspólnie z muzykiem. Były śmiechy i łzy wzruszenia. Jesteśmy oczarowani jego występem i z pewnością pojawię się na kolejnych.

Rozwój kariery Janna

Jann zdobył serca polskiej publiczności i zyskał międzynarodową rozpoznawalność. Jego piosenki, takie jak „Gladiator”, „Need a break” i „Charisma”, zdobyły popularność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Artysta zadebiutował w 2020 roku singlem „Do you wanna come over?” wydanym pod szyldem FONOBO Label, a w marcu 2022 roku ukazała się jego debiutancka EP-ka „POWER”.

Artystyczne osiągnięcia

Jann najlepiej czuje się na scenie, co potwierdzają wyprzedane koncerty podczas jego pierwszej solowej trasy w 2023 roku oraz udział w największych polskich festiwalach, takich jak Open’er Festival i Orange Warsaw Festival. Jego debiutancki album „POWER” jest pełen osobistych i emocjonalnych utworów, w których Jann zawarł swoje doświadczenia i inspiracje.

Kim jest Jann?

Jann to niezwykle utalentowany i wrażliwy 24-latek z klasycznym wykształceniem muzycznym. Śpiewał w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował wokal na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Mimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości stawia na ambitny pop oraz muzykę alternatywną.

Plany na przyszłość

Po udanym roku 2023, Jann nie zwalnia tempa. W 2024 roku artysta rozpoczął swoją międzynarodową trasę, a teraz wyrusza w kolejną, obejmującą Wielką Brytanię, Włochy, Niemcy, Czechy, Francję, Austrię, Węgry, Holandię oraz Polskę. Fall Tour 2024 zapowiada się jako kolejny krok w jego dynamicznie rozwijającej się karierze.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!