October Drift na żywo w Warszawie

Już w tym roku na warszawskiej scenie VooDoo Club wystąpi zespół October Drift, który zdobywa coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na stronie LiveNation.pl, a koncert w Polsce zaplanowano na 10 grudnia 2024 roku.

October Drift, zespół indie rockowy z Somerset, zadebiutowali swoim nowym singlem „Blame The Young” 17 kwietnia w programie Chrisa Hawkinsa w BBC 6Music. Singiel ten stanowi zapowiedź ich trzeciego albumu, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku. Po sukcesie płyty „I Don’t Belong Anywhere” z 2022 roku, oczekiwania wobec nowego albumu są ogromne.

W ostatnich miesiącach October Drift intensywnie koncertowali, zdobywając coraz liczniejsze grono fanów. Zespół występował na największych europejskich scenach, wspierając legendarną grupę Archive pod koniec 2023 roku. Niedawno zakończyli kolejną serię koncertów, tym razem wspólnie z zespołem Ist Ist.

October Drift są chwaleni przez krytyków za swoje wyjątkowe brzmienie i energię na scenie. The Observer opisuje ich jako „obiecujących indie rockowców z Somerset”, a Daily Star zwraca uwagę na „głębokie wokale i dudniące gitary, które łączą się, nabierając energii przed zaskakująco chwytliwymi popowymi refrenami”. Louder zauważa ich zdolność do uchwycenia ducha indie i alternatywnego rocka lat 90-tych, porównując ich do Mudhoney i Teenage Fanclub. Rolling Stone France podkreśla ich zdolność do tworzenia melodii, które mogą wypełnić stadiony, a Clash nazywa ich muzykę „śmiałą i bezczelną, delikatną i subtelną, a co najważniejsze, niezwykle istotną”. Kerrang dodaje, że są „jednocześnie potężni i wrażliwi”.

Skorzystajcie z okazji, żeby zobaczyć na żywo zespół, który według Louder Than War ma przed sobą świetlaną przyszłość i wciąż wspina się na nowe wyżyny. Koncert October Drift w Warszawie to wydarzenie, które zapowiada się jako jedno z ciekawszych muzycznych wydarzeń tego roku.

Organizatorem koncertu October Drift w Warszawie jest renomowana agencja Live Nation, znana na całym świecie z organizacji najwyższej klasy wydarzeń muzycznych. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników indie rocka i alternatywnego brzmienia.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!