Santander Letnie Brzmienia we Wrocławiu: Muzyczne lato w pełni

Już w ten weekend Wrocław zamieni się w muzyczną stolicę Polski, goszcząc jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego lata – festiwal Santander Letnie Brzmienia. Wydarzenie, które odbędzie się na Polach Marsowych, to prawdziwa uczta dla fanów muzyki, oferująca trzy sceny, kilkudziesięciu artystów i wyjątkowy projekt specjalny.

Najlepsi artyści na głównej scenie

Festiwal rozpocznie się w piątek, a na głównej scenie pojawią się znane i uwielbiane przez publiczność gwiazdy polskiej muzyki. Poluzjanci, Natalia Kukulska, Artur Rojek oraz Nosowska to tylko niektóre z nazwisk, które z pewnością przyciągną tłumy. Wieczór zakończy energetyczny koncert zespołu Łąki Łan, który wraca na scenę po dłuższej przerwie.

Sobotni program również nie zawiedzie. Na scenie głównej zagrają m.in. Rosalie., Margaret, Vito Bambino, IGO oraz Kaśka Sochacka, która słynie z wyjątkowej zdolności do wyśpiewywania najgłębszych emocji. Każdy z tych artystów wniesie do festiwalu unikalną energię, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Babie Lato: Dziewczyńskie karaoke z nową energią

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu jest projekt BABIE LATO. W tej edycji przewodniczką projektu jest Brodka, która stworzyła niezwykły girlsband z Margaret i Rosalie. Razem przeniosą nas w sentymentalną podróż do lat 90. i 2000, prezentując zarówno polskie hity, jak i własne utwory w nowej, świeżej odsłonie. Na szczególną uwagę zasługuje singiel „Błyszczę”, który podkreśla siłę i pewność siebie kobiet. Gościnny udział Dam BABIEGO LATA, takich jak Grażyna Łobaszewska czy Dziarma, doda koncertowi dodatkowego blasku i emocji.

NEXT FEST Stage: Nowe talenty na horyzoncie

Festiwal Santander Letnie Brzmienia to także okazja do poznania nowych talentów. NEXT FEST Stage będzie miejscem, gdzie zagrają młodzi, obiecujący artyści, jak BIOS, Jan Marczewski, Nago, Joulie Fox, Izdeb i SaMa. To scena dla tych, którzy szturmem wkraczają na polski rynek muzyczny i z pewnością wkrótce będą o nich głośno.

Silent disco: Taneczna uczta do białego rana

W tym roku organizatorzy przygotowali również coś dla miłośników nocnego życia – strefę Silent Disco. Flirtini i Spisek Jednego zapewnią niezapomniane doznania taneczne, które potrwają przez cały festiwal. To wyjątkowa okazja, by dać się ponieść muzyce i tańczyć do białego rana.

Nie tylko muzyka

Santander Letnie Brzmienia to jednak nie tylko muzyka. Festiwal to także miejsce spotkań, relaksu i zabawy. Na uczestników czekać będą różnorodne foodtrucki z jedzeniem z całego świata, strefy relaksu z wygodnymi leżakami, a także atrakcje takie jak wielkoformatowe gry, warsztaty plecenia wianków, sitodruk czy konkursy z nagrodami. W przerwach między koncertami będzie można odwiedzić strefę rekreacji czy zdobyć festiwalowe gadżety.

Informacje praktyczne

Festiwal Santander Letnie Brzmienia odbędzie się 12-13 lipca na Polach Marsowych we Wrocławiu. Karnety dwudniowe są dostępne w cenie 349 zł, a bilety jednodniowe kosztują 219 zł. Bilety można zakupić na stronie Eventim.pl.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!