Roztańczony Narodowy coraz bliżej

Roztańczony PGE Narodowy to niezwykłe wydarzenie muzyczne, które od lat przyciąga tłumy fanów z całej Polski. To właśnie tutaj, na największym i najbardziej prestiżowym stadionie w kraju, artyści z najwyższej półki dają niesamowite koncerty i poruszają publiczność swoimi utworami.

Jesteście gotowi na taneczne szaleństwo? Możecie już kupić bilety na kolejną, niezapomnianą edycję festiwalu, która odbędzie się 30 września 2023 roku. To wydarzenie, które nie może umknąć żadnemu miłośnikowi dobrej muzyki i wyjątkowego klimatu. Bilety w cenie od 119zł można kupić na eBilet.pl.

W ciągu kilku lat istnienia festiwalu, Roztańczony PGE Narodowy zyskał miano jednej z najważniejszych imprez w kraju. To miejsce, gdzie łączą się pokolenia w imię wspólnej radości i miłości do muzyki. Niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Podczas festiwalu na scenie pojawią się najpopularniejsze gwiazdy muzyki, które porwą Cię swoimi melodyjnymi hitami. Od rocka, popu, rapu po elektronikę i disco polo – każdy gatunek muzyczny będzie reprezentowany, by zaspokoić pragnienie dobrej zabawy każdego uczestnika festiwalu.

Na tegorocznej edycji nie może zabraknąć wyjątkowych artystów. Doda, niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej, zaprezentuje swoje największe przeboje i energiczny show, które porwie wszystkich do wspólnego tańca. Akcent, legendarna grupa disco, przywoła wspomnienia z lat 90. i rozbudzi emocje publiczności. A wśród innych artystów, których będzie można podziwiać na scenie festiwalu, znajdują się między innymi Blanca, Cleo, Skolim, Boys i wiele, wiele innych.

Roztańczony PGE Narodowy zawsze stawiał na najwyższą jakość artystyczną i świetną organizację, aby zapewnić niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. To nie tylko muzyczne doznania, ale również przyjazna atmosfera, liczne atrakcje, takie jak strefa gastronomiczna, punkty chilloutowe czy strefa relaksu. Festiwal to również doskonałe miejsce do spotkań i integracji ze znajomymi czy poznanie nowych osób, które podzielają wspólne zainteresowania.

Warto zaplanować swój wyjątkowy wyjazd na Roztańczony PGE Narodowy i cieszyć się niepowtarzalnym klimatem tego festiwalu. Zabierzcie przyjaciół, rodzinę, lub po prostu przyjdźcie sami i poznajcie nowych ludzi, którzy kochają dobrą muzykę tak jak Wy.

Pełny line-up:

SCENA RAP/POP

Skolim, Majka Jeżowska, Viki Gabor, Blanka, Zusje, Blonsky, Ich Troje, Cleo, Mezo x Liber, Ronnie Ferrari, B.R.O., Smolasty

SCENA DISCO

Akcent, Discoboys, MiłyPan, Łobuzy, Defis, Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls, Boys, Siegieńczuk

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!