Hip hop nad jeziorem – Hip Hop Festival Poznań

W najbliższą sobotę 26 sierpnia 2023 roku, odbędzie się niezwykłe wydarzenie w okolicach jeziora Malta w malowniczym mieście Poznań. To właśnie wtedy zabrzmią dźwięki hip-hopu na Hip Hop Festival Poznań, który przyciąga fanów muzyki z całej Polski i nie tylko.

Wyjątkowość tego festiwalu leży nie tylko w jego imponującym składzie artystów, ale także w atmosferze pełnej energii i pasji. Tegoroczna edycja festiwalu przyniesie wiele niezapomnianych występów artystów z polskiej sceny hip-hopowej. Na scenie pojawią się tacy artyści jak Oki, Szpaku, Paluch, Chivas, Gibbs, Opał, Zeamsone, Trill Pem, Kaz Bałagane, M0LLY oraz duet Steelyone & Kool Kid Dre, którzy gwarantują niezapomniane doznania muzyczne dla wszystkich obecnych.

Widzowie mogą spodziewać się niesamowitego show, połączonego z dynamicznymi bitami, pełnymi rytmu i emocji. Artyści zapewnią nie tylko świetne brzmienie, ale również niezwykłe widowisko wizualne, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich biorących udział w tej muzycznej uczcie.

Jeśli jesteście miłośnikami hip-hopu i chcielibyście poczuć w pełni jego energetyczną siłę, koniecznie wybierzcie się na Hip Hop Festival Poznań. Bilety w cenie od 199 złotych, są dostępne na Biletomat.pl. Nie przegapcie okazji, by być częścią tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego.

Organizatorzy zapraszają również do foodtrucków, sklepów z gadżetami oraz stref alkoholowych (w tym jednej z mocnymi trunkami).

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!