PGS Rock Festival w niesamowitej scenerii

Wyjątkowy PGS Rock Festival to wydarzenie muzyczne, które odbędzie się 29 września 2023 roku w malowniczym Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Ten festiwal jest rajem dla miłośników muzyki rockowej, którzy pragną doświadczyć surowej energii i mocy cięższych brzmień. A jakże lepsze miejsce niż historyczny Amfiteatr Kadzielnia, dawny kamieniołom, który stanowi niepowtarzalne tło dla tego niezapomnianego wydarzenia.

Amfiteatr Kadzielnia to jedna z największych otwartych scen w Polsce i na świecie, co uczynia go idealnym miejscem dla PGS Rock Festival. Połączenie nowoczesnych udogodnień z urokiem naturalnego otoczenia sprawia, że jest to ulubiona lokalizacja zarówno artystów, jak i uczestników koncertów. Imponująca architektura i naturalne piękno amfiteatru tworzą hipnotyzującą atmosferę, która doskonale wpisuje się w ducha festiwalu rockowego.

W nadchodzącej edycji PGS Rock Festival na scenie pojawią się dwie legendy polskiego rocka: IRA i KULT. Są to prawdziwe ikony polskiego rocka, z bogatym artystycznym dorobkiem i mnóstwem przebojów, które poruszyły serca publiczności w całym kraju. Ich występy są gwarancją zachwycenia fanów i rozpalenia elektryzującej atmosfery, która rozbrzmiewać będzie na całym terenie festiwalu.

Bilety na festiwal można kupić w cenie od 69zł m.in. na Eventim.pl.

IRA, znana z uczuciowych i potężnych utworów, zyskała status jednego z najbardziej uwielbianych zespołów w Polsce. Ich charakterystyczne brzmienie i emocjonalne teksty zdobyły serca licznych miłośników muzyki rockowej. Fani mogą się spodziewać pełnego pasji i energii występu, który zabierze ich w muzyczną podróż przez ikoniczny dorobek IRA.

A potem jest KULT, zespół posiadający unikalne połączenie punku, alternatywy i rocka. Dzięki swojemu buntowniczemu duchowi, tekstom o głębokim przesłaniu i energetycznemu występowi, KULT stał się synonimem polskiego rocka. Ich bogata dyskografia, w tym niezapomniane utwory takie jak „Baranek” i „Arahja”, pozostawiła trwały ślad na scenie muzycznej. Przygotuj się na zanurzenie się w intensywności i surowej mocy występu KULT.

Ale to nie wszystko! PGS Rock Festival będzie również gościć niesamowity zespół Folya, który swoim elektryzującym brzmieniem i hipnotyzującą obecnością sceniczną zapewni niezapomniane wrażenia. Łącząc elementy rocka, metalu i muzyki alternatywnej, Folya przynosi świeże i dynamiczne podejście na scenę, tworząc atmosferę, która cię wciągnie od początku do końca.

Zanotujcie w kalendarzach ten niepowtarzalny dzień i przygotujcie się na przeżycie ekscytującego PGS Rock Festival 2023. To święto muzyki rockowej, na którym legendy polskiego rocka i nowoczesne zespoły spotykają się, aby stworzyć niezapomniane doświadczenie. Odwiedźcie Amfiteatr Kadzielnia w pełnym elektryzujących występów dniu, oddającym hołd duchowi rock 'n’ rolla!

Line-up festiwalu prezentuje się następująco:
17:00 | FOLYA
18:00 | IRA
20:00 | KULT

Otwarcie bram 16.00

Fot. Wojciech Pędzich / Wikimedia, CC BY 4.0

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!