O północy wejdźmy na dach! – Wrzesień we Wdech/Wydech

Wrzesień zapowiada się naprawdę obiecująco w rooftop barze Wdech/Wydech we Wrocławiu. Na dachu Concordia Design na Wyspie Słodowej warto wybrać się w tym miesiącu na jedno z wydarzeń. Więcej informacji poniżej.


09/09 WDECH • An On Bast (DJ-set)

Już 9 września na dachu Wdech/Wydech ponownie pojawi się An On Bast – utalentowana polska performerka i producentka. An On Bast, znana również jako Anna Suda, jest prawdziwą ikoną polskiej sceny muzycznej. Jej występy na żywo są zawsze niezwykłe i pełne magii, zaskakując publiczność swoim niezrównanym talentem. Od momentu rozpoczęcia swojej kariery w 2006 roku, An On Bast zdobyła wielką popularność jako artystka, która nieustannie eksperymentuje z dźwiękiem. Jej muzyka lawiruje między różnymi gatunkami, takimi jak techno, house, ambient, a nawet jeszcze bardziej awangardowe style. To właśnie ta niezwykła różnorodność sprawia, że jej twórczość jest tak unikalna i trudna do zaklasyfikowania. Artystka ma na swoim koncie wiele ważnych występów na najważniejszych scenach muzycznych na świecie. Należy do grona artystów, którzy grali na Ibizie, słynnej wyspie klubowej, gdzie ich umiejętności były doceniane przez międzynarodową publiczność.

An On Bast miała również możliwość wystąpić na Garbiczu, jednym z największych festiwali muzycznych w Europie. Jej niepowtarzalny styl przyciągnął uwagę samego Carla Coxa, ikony muzyki elektronicznej, który wyraził swoje wsparcie dla An On Bast. Podczas nadchodzącego wydarzenia na dachu Wdech/Wydech będziemy mieli niepowtarzalną okazję delektować się nie tylko talentem An On Bast, ale także muzyką rezydentki warszawskiego K-Bar Powiśle – dd. Ta utalentowana artystka z pewnością urozmaici wieczór swoim niepowtarzalnym stylem. Jej selekcja muzyczna zaskoczy nas i porwie nas w głąb nieznanych dźwięków. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki elektronicznej na niezapomniany wieczór na dachu Wdech/Wydech. An On Bast i dd. zapewnią nam niezapomniane doznania muzyczne, które na długo zostaną w naszej pamięci. Przygotujcie się na spotkanie z dźwiękami, które przeniosą was w zupełnie nowy wymiar muzycznego doświadczenia. 

Bilety: 30zł

Wejście od 22:00, selekcja +21

Wydarzeniehttps://www.facebook.com/events/325226549963191


15/09 • WDECH • Komitet Obrony Disco

Komitet Obrony Disco, znany również jako K.O.D., jest jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznych projektów muzycznych w Polsce. Tworzą go dwaj utalentowani dj’e – Pitti Schmitti i Kovvalsky, którzy z pasją i determinacją prezentują swoje szerokie spektrum muzyczne na scenach całego kraju i za granicą. Sety K.O.D. są niezwykle różnorodne i pełne energii. Dj’e nie boją się eksperymentować, łącząc klasykę disco, italo house, electro, techno i wiele innych gatunków muzycznych. Ich występy są pełne wrażliwości i radości, a publiczność zawsze jest zachwycona ich niespodziewanymi i unikalnymi utworami. Nie tylko polskie kluby i festiwale miały okazję cieszyć się muzyką K.O.D. Dj’e odwiedzili również wiele miast za granicą, w tym Tel Aviv, Taipei, Berlin, Paryż i Pragę. To dowód na to, że ich talent i umiejętność tworzenia niesamowitej atmosfery na parkiecie jest doceniana nie tylko w kraju, ale także na całym świecie.

Pitti Schmitti i Kovvalsky są nie tylko doskonałymi dj’ami, ale także prawdziwymi przyjaciółmi. Ich wspólne pasje i zainteresowania sprawiają, że są nie do rozdzielenia. Razem tworzą niezapomniane doświadczenia muzyczne, które poruszają publiczność i sprawiają, że wszyscy bawią się doskonale. Oprócz miłości do muzyki, Pitti Schmitti i Kovvalsky mają również swoje własne zasady życiowe. Mimo że większość dj’ów często sięga po alkohol i fast food, K.O.D. trzyma się zdrowych nawyków. Wódki i pizzy odmawiają tylko sporadycznie, bo wiedzą, jak ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie. Komitet Obrony Disco to nie tylko zespół muzyczny, to prawdziwa społeczność, która łączy ludzi o podobnych gustach i pasjach. Ich występy na dachu klubu Wdech/Wydech 15 sierpnia to tylko jedno z wielu niezapomnianych wydarzeń, które organizują. 

Bilety: 20zł
Wejście od 22:00
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1056522442384322/


29/09 ZARDONIC we Wrocławiu! [Superstars World Tour 2023]

Federico Augusto Ágreda Álvarez, znany pod pseudonimem Zardonic, jest nie tylko wenezuelskim klawiszowcem, DJ-em, kompozytorem, producentem i remikserem, ale także jednym z najbardziej utalentowanych artystów sceny muzycznej. Jego twórczość skupia się głównie na ciężkiej, elektronicznej muzyce tanecznej, która zdobyła uznanie nie tylko w Wenezueli, ale również na całym świecie. Zardonic uważany jest za najlepszego DJ-a w Wenezueli i jedną z dziesięciu najlepszych masek DJ-skich na świecie. Jego wydawnictwa osiągnęły pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych wydawnictw tygodnia na Beatporcie w kategorii Drum & Bass oraz na liście bestsellerów Hard Rock & Metal na Amazonie. To tylko dowód na to, jak duże ma znaczenie i jak wielką rzeszę fanów ma ten utalentowany artysta. Jednak Zardonic nie jest tylko popularnym DJ-em i producentem muzycznym. Jest także pierwszym muzykiem z Ameryki Łacińskiej, który pojawił się jako grywalna postać w grze wideo. Jego postać można znaleźć w popularnej grze Warlocks Vs Shadows, co jest ogromnym osiągnięciem i dowodem na to, jak bardzo jest rozpoznawalny na międzynarodowej scenie muzycznej. Od 2004 roku Zardonic podróżuje po świecie, występując na koncertach w 31 krajach. Niezależnie od tego, czy jest w swojej rodzinnej Wenezueli, czy w Kolumbii, Ekwadorze, Brazylii, Argentynie, Chile, Panamie, Kostaryce, Hondurasie, Salwadorze, Gwatemali, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Portugali, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Belgii, Niemczech, Polsce, Holandii, Austrii, Czechach, Słowacji, Włoszech, Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Estonii, Rosji czy Japonii, zawsze dostarcza niezapomniane wrażenia swoim fanom.

Niektóre z najbardziej znanych utworów Zardonic to „Bring Back The Glory”, jego remiks utworu „Credo Revolution” Semargla oraz remiks utworu „Phoenix Down” The Unguided. Te utwory zdobyły ogromną popularność i są często grane na najlepszych imprezach muzycznych na całym świecie. Zardonic jest również obecny na najważniejszych światowych wydarzeniach muzycznych, takich jak czeskie Beats for Love czy Let it Roll, holenderskie PRSPCT XL czy polskie Audioriver. Jego talent i twórczość zostały docenione przez DnB Awards, które przyznały mu nagrodę dla najlepszego producenta zachodnich Niemiec w sezonie 2022/2023. Jego najnowszy album „Superstars”, wydany w lipcu tego roku, odniósł ogromny sukces i zdobył uznanie fanów na całym świecie. Zardonic postanowił podziękować swoim wiernym słuchaczom, organizując trasę koncertową, podczas której pojawi się w wielu miastach, w tym we Wrocławiu już 29 września. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które wszyscy fani Zardonic nie mogą przegapić. Podsumowując, Federico Augusto Ágreda Álvarez, znany jako Zardonic, jest nie tylko niezwykle utalentowanym muzykiem, ale także jedną z najważniejszych postaci na światowej scenie muzycznej. Jego ciężka, elektroniczna muzyka taneczna zdobyła ogromną popularność, a jego występy na koncertach

Bilety: 55zł – do kupienia na eBilet.pl
Wejście od 20:15
Wydarzeniehttps://www.facebook.com/events/3559073394351991/

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!