Absolutny hit. Taco ogłasza nową trasę koncertową!

Już wiadomo, że przyszły rok będzie obfitował w świetne koncerty. Jednymi z nich będą na pewno te w ramach trasy Taco Hemingwaya pod nazwą 1-800-TOUR. Taco ogłosił, że jutro (21 września) o 12:00 ruszy otwarta sprzedaż biletów. Już widać potężne zainteresowanie, więc warto nie odkładać zakupu biletów.

Bilety na 1-800-TOUR można kupić na Empik Bilety

W ramach trasy promującej nadchodzący album zatytułowany 1-800-Oświecenie, którego lista utworów zawierać będzie m.in. kawałki takie jak Makarena Freestyle i Gelato, popularny artysta Taco Hemingway zapowiedział swoje występy w sześciu różnych miastach. Ta niezwykła muzyczna uczta, która odbędzie się w 2024 roku, rozpocznie się 17 maja, przywołuje ogromne zainteresowanie fanów muzyki w Polsce. Jego poprzednie albumy zdobyły nagrody i biją rekordy popularności, co czyni go jednym z najbardziej utalentowanych i cenionych artystów swojego pokolenia.

Lista koncertów Taco Hemingway 2024

  • 17 maja – Katowice, MCK
  • 19 maja – Poznań, MTP 5
  • 24 maja – Gdańsk, Ergo Arena
  • 7 czerwca – Wrocław, Hala Stulecia
  • 15 czerwca – Kraków, Tauron Arena
  • 22 czerwca – Warszawa, Letnia Scena Progresji

Taco Hemingway, czyli Filip Tadeusz Szcześniak, to polski raper, producent muzyczny oraz autor tekstów. Jego twórczość odniosła ogromny sukces w Polsce, a artysta stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Jego muzyka pełna jest inteligentnych i przemyślanych tekstów, które często poruszają społeczne i polityczne tematy. Taco Hemingway jest znany z charakterystycznego, melodyjnego flow, który doskonale łączy się z różnorodnymi stylami muzycznymi, takimi jak hip-hop, funk czy elektronika. 2014 rok przyniósł EPkę „Trójkąt warszawski”, ale krokiem milowym w karierze był jego debiutancki album studyjny „Marmur” z 2016 roku, który zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i słuchaczy. Od tego momentu Taco Hemingway wydaje regularnie kolejne płyty, które zawsze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem publiczności. Artysta jest znany z niezwykle pracowitego podejścia do swojej muzyki i nieustannego doskonalenia swojego warsztatu. Jego teksty są często pełne refleksji i introspekcji, ale równocześnie mają mocno uniwersalny przekaz, który dotyka słuchaczy na różnych poziomach.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!