Trasa Cleo na 10 lat My Słowanie

Na tej wyjątkowej trasie koncertowej, Cleo zamierza zaskoczyć swoich fanów różnorodnością i barwnością. Będzie prezentować swoje największe przeboje, takie jak Zabiorę nas, Łowcy gwiazd czy Łowcy głów, ale również nowe, jeszcze niepublikowane utwory. Artystka planuje stworzyć niezapomniane widowisko, które porwie publiczność do tańca i śpiewu.

Bilety można kupić na eBilet.pl
Pakiet Meet&Greet VIP obejmuje dodatkowo spotkanie i zdjęcie z Cleo po koncercie, a także upominek – niespodziankę.

Lista koncertów w trasie 10 lat My Słowianie

Podczas tych koncertów Cleo ma zamiar przenieść swoich fanów w podróż przez czas, zaczynając od początków swojej kariery muzycznej. Będzie to okazja dla artystki, aby podzielić się ze swoimi fanami najważniejszymi momentami i anegdotkami z przeszłości. Publiczność będzie miała możliwość poznać kulisy powstania jej większych przebojów, jak również odkryć tajniki jej twórczości. W trakcie koncertów Cleo planuje zadedykować jeden z utworów swoim fanom, którzy od samego początku wspierali ją w jej muzycznej podróży. Będzie to dla niej wyjątkowy moment, który pozwoli jej wyrazić wdzięczność i docenić wsparcie, jakiego doświadczała przez ostatnie lata.

Nie może zabraknąć także efektownych stylizacji, które Cleo przygotuje specjalnie na tę okazję. Artystka znana jest z odwagi w eksperymentowaniu ze swoim wizerunkiem, dlatego fani mogą spodziewać się niesamowitych kreacji, które będą doskonale współgrały z jej energetycznym i dynamicznym występem. Dodatkowo, na ekranach podczas koncertów zostaną wyświetlone materiały filmowe, które przedstawią historię Cleo jako artystki. Fani będą mieli okazję zobaczyć jak artystka ewoluowała na przestrzeni lat, jak rozwijała swoje umiejętności wokalne i sceniczne.

To będzie prawdziwa uczta zarówno dla wzrokowców, jak i dla wielbicieli muzyki Cleo. Jubileuszowa trasa koncertowa Cleo to nie tylko okazja do świętowania 10 lat od premiery My Słowianie, ale także doskonała okazja dla artystki, aby podziękować swoim fanom za miłość i wsparcie przez te wszystkie lata. To będzie niezapomniany wieczór pełen emocji, tańca i wspaniałej muzyki, który na długo pozostanie w sercach wszystkich obecnych.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!