Tak było na Trick or Beat – przenieśliśmy się w inny świat | zdjęcia

Wczoraj wieczorem odbył się niezapomniany festiwal Trick or Beat, który zgromadził w Hali Stulecia najlepszych DJ-ów. Tego wieczoru panowała tam wyjątkowa atmosfera, pełna pozytywnej energii i tanecznej ekscytacji. Ponad 20 utalentowanych artystów wystąpiło na czterech scenach, zapewniając publiczności aż 12 godzin nieprzerwanej rozrywki.

Co ciekawe, większość line-upu festiwalu stanowiły kobiety, które udowodniły, że świetnie radzą sobie w świecie muzyki elektronicznej. Scena Iglica Stage została nawet całkowicie oddana w ich ręce, co było prawdziwym wyróżnieniem dla tych utalentowanych artystek. Nie można jednak zapomnieć o męskiej części line-upu, która również zachwyciła publiczność swoimi umiejętnościami i energią.

Warto wymienić wszystkich artystów, którzy pojawili się na Trick or Beat, najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu halloweenowym, a byli to: KOROLOVA, Lady Shaka, Stef Mendesidis, Yanamaste, An On Bast, Chlär, Stefanie Raschke, A_GIM & Jurek Przeździecki, Charlie, Cranz, Modifer i Seb & Rodrigezz, SARAPATA, Michal Zietara, GIGEE, Ane, Aksamit&Macewicz, Titia, BØGUTA Ø2, EXCE oraz SPISEK. Dzięki nim podczas tej niezwykłej nocy, pełnej magii i zabawy, mieliśmy okazję usłyszeć wiele odmian muzyki elektronicznej, które podbiły serca wszystkich obecnych.

Podczas festiwalu Trick or Beat nie tylko muzyka przykuła naszą uwagę. Doskonale przemyślane dekoracje w klimacie post-apokaliptycznym idealnie współgrały z oryginalną architekturą Hali Stulecia. Ten ikoniczny budynek z niezwykłą geometrią i żelbetowymi skosami sprawił, że każdy uczestnik mógł poczuć się jakby przeniósł się do innego świata – świata science fiction. Było to niezwykłe doświadczenie, które przypominało wizję z gier o motywach post-apokaliptycznych.

Jednak to nie wszystko, co sprawiało, że festiwal Trick or Beat był wyjątkowy. Organizatorzy postawili na stworzenie strefy Safe Space, która była partnerem ciao.wro. W tej strefie każdy uczestnik mógł liczyć na wsparcie psychologiczne oraz szybką pomoc w przypadku jakiejkolwiek sytuacji kryzysowej. To niewątpliwie zasługuje na wielką pochwałę, ponieważ dbałość o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczestników jest niezwykle ważna.

Zapraszamy do fotorelacji:

Fot. Krystian Adamski

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!