AreNa Lato – Łap Oddech Festival: Sztuka, Muzyka i Psychologia w Krakowie

AreNa Lato – Łap Oddech Festival to wyjątkowe wydarzenie, które po raz pierwszy odbywa się w Krakowie! Festival skupia interdyscyplinarną sztukę, łącząc ją z psychologią. 7 września 2024 r. przy TAURON Arenie Kraków wystąpią: Artur Rojek, Vito Bambino, Avi, Karaś/Rogucki, Fisz Emade Soundsystem, Dziwna Wiosna, Lor, Matylda/Łukasiewicz & Goście, Chłodno, Zuta.

Głównym celem AreNa Lato – Łap Oddech Festival jest ukazanie sztuki w jej wielowymiarowej formie – różnorodnej, bogatej i pełnej emocji. Poza koncertami, wydarzenie obejmuje warsztaty, wernisaże, panele dyskusyjne oraz aktywności związane z psychologią i rozwojem osobistym.

7 września 2024 roku festiwal zawładnie TAURON Areną Kraków. Na zewnątrz odbędą się koncerty plenerowe, a wewnątrz różnorodne działania artystyczne oraz warsztaty.

Strefa dźwięku – muzyka

Przy arenie pojawią się plenerowe sceny, na których wystąpią zarówno znani artyści, jak i debiutujący muzycy.

Na głównej scenie wystąpią: Artur Rojek, Vito Bambino, Avi, Karaś/Rogucki, Fisz Emade Soundsystem. Na scenie Agora Muzyka Live zagrają: Dziwna Wiosna, Lor, Matylda/Łukasiewicz & Goście, Chłodno, Zuta. Festiwalowa strefa muzyki obejmuje także warsztaty gry na instrumentach oraz komponowania.

Strefa sztuki – obraz, słowo i ruch

W strefie sztuki czekają na gości wystawy oraz spotkania interdyscyplinarne. W strefie słowa odbędą się wywiady z artystami, warsztaty pisarskie i dziennikarskie. W strefie ruchu i gestu planowane są eksperymentalne działania sceniczne i performance.

Świadoma strefa – psychologia

Łap Oddech Festival kładzie nacisk na interdyscyplinarność oraz aktywizację społeczności Krakowa. Kluczowa jest tu psychologia, która ma na celu promowanie zdrowia psychicznego i samoświadomości.

W strefie psychologii odbędą się wywiady z artystami na temat zdrowia psychicznego, panele dyskusyjne o dobrostanie, zajęcia pracy z ciałem oraz nauka technik oddechowych i ciałoddychania.

Bilety dostępne są na ArenaKrakow.pl oraz eBilet.pl.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!