Jonas Brothers zagrają w tym roku w Polsce

Kraków będzie jednym z przystanków na trasie koncertowej Jonas Brothers, która obejmuje aż 86 miast na całym świecie. Koncert odbędzie się 16 października 2024 roku w TAURON Arenie Kraków.

Jonas Brothers, składający się z Nicka, Joe i Kevina Jonasów, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów XXI wieku. Grupa ma na koncie ponad 20 milionów sprzedanych albumów i dwie nominacje do nagrody GRAMMY®. Ich utwory 26 razy trafiły na listę Billboard Hot 100, a trzy ich albumy zadebiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard 200. O ich popularności świadczy także miliardy streamów ich muzyki oraz ostatnie wyróżnienie – gwiazda na Hollywood Walk of Fame.

Trasa koncertowa, której organizatorem jest Live Nation, rozpoczęła się dwoma wyprzedanymi koncertami na Yankee Stadium. „The Tour” obejmie koncerty w takich miastach jak Paryż, Mediolan, Londyn, Dublin, Sydney, Auckland, Nowy Jork, Los Angeles, Chicago i wiele innych. W każdym z tych miast zespół wykona utwory ze wszystkich pięciu swoich albumów.

Ostatni album zespołu, „The Album” wydany w 2023 roku przez Republic Records, to kontynuacja ich imponującej kariery. Producentem płyty był Jon Bellion, a wśród singli znalazły się takie hity jak „Waffle House” i „Wings”.

Powrót Jonas Brothers na scenę w 2019 roku z albumem „Happiness Begins” przyniósł im platynowe płyty oraz gigantyczny sukces singla „Sucker”, który zdobył status pięciokrotnej platyny i debiutował na szczycie listy Hot 100. Album „Happiness Begins” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200, a trasa koncertowa promująca album sprzedała ponad 1,2 miliona biletów na całym świecie. Sukces ten wsparły także filmy dokumentalne produkcji Amazon: „Chasing Happiness” i „Happiness Continues”.

Każdy z braci Jonas oprócz działalności w zespole realizuje również imponujące kariery solowe, obejmujące projekty w telewizji, filmie i biznesie. Teraz, w 2024 roku, Jonas Brothers są gotowi na kolejny etap swojej kariery, oferując fanom niezapomniane koncertowe doświadczenia podczas trasy „The Tour”.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!