YASS! Festival 2024: Slow-life w rytmie muzyki

W sercu malowniczej krainy Pałuki, na północnym skraju Wielkopolski, znajduje się urocze miasteczko Żnin. To właśnie tam, w postindustrialnym kompleksie dawnej cukrowni z XIX wieku, odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne – YASS! Festival 2024. Zaplanowany na 2 i 3 sierpnia festiwal obiecuje niezapomniane wrażenia w niecodziennej scenerii nad brzegiem jeziora.

Cukrownia Żnin: Miasto w Mieście

Cukrownia Żnin to miejsce o wyjątkowym charakterze, rozciągające się na 35 hektarach. Stworzona na wzór „miasta w mieście”, oferuje nie tylko przestrzeń koncertową, ale także dwa hotele, różnorodne restauracje, bary, własny browar, kino, SPA oraz park wodny. To idealna lokalizacja nie tylko dla miłośników muzyki, ale także dla entuzjastów sportów wodnych i aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Gwiazdy Festiwalu

Na dwóch scenach YASS! Festival zaprezentują się znakomici artyści polskiej sceny muzycznej. Wśród wykonawców znaleźli się:

  • BŁAŻEJ KRÓL – znany z głębokich, emocjonalnych tekstów i melodyjnych kompozycji, Król jest jednym z najciekawszych artystów młodego pokolenia.
  • BRODKA – charyzmatyczna wokalistka, której koncerty to prawdziwe spektakle pełne energii i muzycznych eksperymentów.
  • EABS – kolektyw muzyczny, który łączy jazz z hip-hopem, tworząc unikalne brzmienie.
  • FISZ EMADE TWORZYWO – duet, który od lat zachwyca fanów wyrafinowaną muzyką i niebanalnymi tekstami.
  • KATHIA – młoda, utalentowana wokalistka, której twórczość zdobywa coraz większe uznanie.
  • LORDOFON – zespół, który wprowadza świeże spojrzenie na polską scenę muzyczną, łącząc różne gatunki i style.
  • VOO VOO – legendarna grupa, która od dekad wyznacza standardy na polskiej scenie rockowej.

Festiwal pełen atrakcji

YASS! Festival to nie tylko muzyka, ale także różnorodne atrakcje dla wszystkich uczestników. W pięknym otoczeniu można będzie spróbować swoich sił w sportach wodnych, wybrać się na piesze lub rowerowe wycieczki po okolicy, a także zrelaksować się w strefie SPA. Na terenie festiwalu nie zabraknie również stoisk z lokalnymi specjałami kulinarnymi, które zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Honorowy patronat i organizatorzy

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Żnina, Łukasza Kwiatkowskiego, co dodatkowo podkreśla jego znaczenie dla lokalnej społeczności. Organizatorem festiwalu jest BIG IDEA GROUP, znana z realizacji wyjątkowych projektów kulturalnych.

Bilety

Bilety na YASS! Festival 2024 są już dostępne m.in. na Tixy oraz eBilet.pl. To doskonała okazja, aby połączyć pasję do muzyki z relaksem w otoczeniu pięknej natury. Skorzystaj i zaplanuj swój wyjazd do Żnina i dołącz do muzycznego święta w sercu Pałuk.

Tak było na zeszłorocznej edycji:

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!