SUM 41 pożegna polskich fanów na ostatniej trasie

Wielbiciele punk rocka i pop-punku mają powody do świętowania, a jednocześnie do smutku. Legendarna kanadyjska formacja Sum 41, po blisko trzech dekadach na scenie, wyrusza w swoją pożegnalną trasę koncertową po Europie, która zawita również do Polski. Już 9 listopada 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie zespół zagra swoje największe przeboje oraz utwory z ostatniego albumu „Heaven :x: Hell”. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ten kultowy zespół na żywo po raz ostatni w naszym kraju.

Złote czasy punk rocka

Sum 41 to zespół, którego muzyka kształtowała młodzieżową kulturę przełomu wieków. Ich największe hity, takie jak „Fat Lip”, „In Too Deep” czy „Still Waiting”, stały się hymnami dla fanów MTV i deskorolkarzy, a także dla całego pokolenia nastolatków. Kanadyjczycy nie schodzili ze sceny przez lata, zdobywając serca fanów na całym świecie, od USA po Australię. Ich utwory były nieodłącznym elementem soundtracków do popularnych filmów, takich jak „Spiderman”, „American Pie” czy „Bring It On”.

Bogata dyskografia i ostatni Album

Sum 41 mają na swoim koncie osiem albumów studyjnych, które na stałe wpisały się w historię muzyki rockowej. Zaczynając od „All Killer No Filler” (2001), przez „Does This Look Infected?” (2002) i „Chuck” (2004), aż po tegoroczne „Heaven :x: Hell”. Każdy z tych albumów zdobył uznanie zarówno fanów, jak i krytyków, a zespół sprzedał ponad 15 milionów płyt na całym świecie. Ostatni album jest dowodem na to, że Sum 41 nie osiadają na laurach, a wręcz przeciwnie – kończą swoją karierę z wielkim hukiem, dostarczając fanom świeżą dawkę energii i emocji.

Neck Deep – Gość specjalny

Na pożegnalnej trasie Sum 41 nie zabraknie także gości specjalnych. W Łodzi na scenie wystąpi walijska formacja Neck Deep, która zdobywa coraz większą popularność na światowej scenie pop-punkowej. Zespół zadebiutował w 2014 roku albumem „Wishful Thinking”, który szybko zdobył serca fanów. Ich dynamiczne koncerty i charyzmatyczny frontman Ben Barlow przyciągają tłumy, a ich muzyka czerpie inspiracje od takich gigantów jak Sum 41, Fall Out Boy czy Blink-182. Neck Deep obiecują rozgrzać łódzką Atlas Arenę do czerwoności, więc nie przegap tej okazji, by zobaczyć ich na żywo.

Ostatnia szansa na żywo

Koncert w Łodzi będzie jedną z ostatnich okazji, by zobaczyć Sum 41 na żywo. Po latach sukcesów, nagród i niezapomnianych koncertów, zespół żegna się z fanami w wielkim stylu. Jeśli chcesz doświadczyć tej muzycznej podróży pełnej wspomnień i emocji, odkurz swoją deskorolkę, załóż szerokie spodnie i dołącz do tłumu w Atlas Arenie.

  • Data: 9 listopada 2024
  • Miejsce: Atlas Arena, Łódź
  • Godzina: drzwi 18:30, start 20:00
Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!