Alessandra w Polsce: „The Queen Is Back Tour 2025”

W Krakowie, w Klubie Studio, odbędzie się koncert młodej, wschodzącej gwiazdy pop – Alessandry. Ta norwesko-włoska artystka, która zdobyła międzynarodową sławę po swoim występie na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023, wraca do Polski w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej „The Queen Is Back Tour 2025” na koncert 14 lutego 2025 roku. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation, a bilety na koncert są już dostępne na stronie LiveNation.pl.

Alessandra to artystka, której nie można przegapić. Mając zaledwie 21 lat, szturmem zdobyła serca fanów na całym świecie. Jej utwór „Queen Of Kings”, który stał się viralowym hitem na TikToku, zgromadził setki milionów wyświetleń, a także prawie 500 milionów streamów na platformach muzycznych, co uczyniło go jednym z najczęściej słuchanych utworów Eurowizji 2023.

Po sukcesie na Eurowizji Alessandra nie zwolniła tempa. Wydała serię singli zapowiadających jej debiutancką EP-kę „Best Year of My Life”. Każdy utwór na EP-ce pokazuje różne aspekty jej talentu i osobowości, które przyciągają coraz większą rzeszę fanów.

W ramach promocji swojego debiutanckiego wydawnictwa, Alessandra wyruszyła na swoją pierwszą trasę koncertową jako główna gwiazda – „Queen of Kings Tour”. Trasa obejmowała 20 koncertów w 19 miastach Europy i Wielkiej Brytanii, gdzie artystka umocniła swoją relację z tysiącami fanów, zarówno podczas koncertów, jak i na spotkaniach z fanami.

Teraz Alessandra jest gotowa na kolejny krok w swojej karierze. „The Queen Is Back Tour 2025” to nie tylko seria koncertów, ale także manifest jej artystycznej drogi i przesłania o miłości do samego siebie oraz wzmocnieniu poprzez muzykę. Każdy koncert to niepowtarzalne doświadczenie, pełne energii, emocji i niezwykłej muzyki.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Alessandry na żywo, teraz macie doskonałą okazję, aby doświadczyć jej talentu i charyzmy na scenie. Bilety na krakowski koncert są już dostępne, więc warto się pospieszyć, aby nie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!