Na Stadionie Miejskim w Tychach montowane są już krzesełka

Na początku 2013 r. stadion, który do tej pory znajdował się w Tychach został wyburzony. Na jego miejscu od podstaw zaczął powstawać bardzo nowoczesny obiekt sportowy, który będzie spełniać wymagania FIFA i UEFA. Pozwoli to na organizację meczów i spotkań międzynarodowych. Nowy stadion pomieści 15 tys. osób i będzie przystosowany także do organizacji koncertów i innych imprez kulturalno-rozrywkowych.

wizualizacja

Wizualizacja stadionu / gkstychy.info

Pracownicy przystąpili do montażu krzesełek na stadionie tuż przed Świętami Wielkanocnymi, a stadion powoli zaczyna nabierać ostatecznych kształtów. Krzesełka, które są wyprodukowane w Łodygowicach przez firmę Best Pro z Żywca, są nie tylko solidne, ale również estetyczne. W przeszłości firma ta realizowała zamówienia dla Ergo Areny, hali w Częstochowie oraz dla Signal Iduna Park w Dortmundzie, co świadczy o ich doświadczeniu i zaufaniu, które budują na rynku.

Proces montażu krzesełek przebiega sprawnie. Pracownicy starannie i precyzyjnie instalują plastikowe siedziska ze składanymi oparciami, aby zapewnić komfort i wygodę wszystkim, którzy odwiedzą ten nowoczesny stadion. Wybrano model, który charakteryzuje się świetną ergonomią, dzięki czemu nikt nie będzie zmęczony po długotrwałym siedzeniu. Szczególną uwagę zwrócono na nachylenie krzesełek pod odpowiednim kątem, co pozwoli uniknąć niewygodnego ucisku na plecy.

Na razie są montowane siedziska w kolorze czarnym, co dodaje stadionowi elegancji i minimalizmu. Jednak w planach jest, że docelowo na stadionie zostaną zamontowane także siedziska w kolorze czerwonym i zielonym, co wzmocni atmosferę i połączenie z narodowymi barwami. Produkcja zielonych krzesełek jest już w toku, a czerwone zostaną dodane na końcu, aby zachować równowagę kolorystyczną i estetyczną.

Oprócz krzesełek dla publiczności, ta sama firma będzie odpowiedzialna za dostarczenie krzesełek do lóż VIP. Będą one wykonane z wysokiej jakości ekoskóry, co zapewni wygodne i luksusowe siedziska dla gości honorowych. Na specjalne zamówienie zostaną wyhaftowane herby GKS Tychy, co dodatkowo podkreśli prestiż i indywidualny charakter tych miejsc w stadionie. Krzesełka VIP zostaną sprowadzone od partnera firmy Best Pro z Hiszpanii, co świadczy o globalnych ambicjach tego projektu.

Cały proces montażu krzesełek na stadionie w Tychach to przykład solidnej robocizny i staranności w każdym szczególe. Stadion nabiera coraz bardziej imponującego kształtu i już niedługo będzie gotowy, by przyjąć tłumy kibiców i zapewnić im niezapomniane doświadczenia sportowe.

kolorystyka siedzen tychy

Kolorystyka siedzeń na stadionie / gkstychy.info

krzes2
Foto: gkstychy.info

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!