Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach [najważniejsze informacje]

Jedna z największych e-sportowych imprez świata po raz kolejny zawita do Katowic. Już w marcu Spodek znów wypełni się po brzegi fanami elektronicznej rozrywki. Wiadomo także, że tak jak w zeszłym roku rozgrywkom będą towarzyszyły targi IEM Expo, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Spodku.

iemkato

2016 rok to już trzecia edycja Intel Extreme Masters, czyli mistrzostw świata w grach komputerowych. Bezprecedensowo najważniejszego wydarzenia związanego z grami w Polsce i jednego najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Organizatorzy zapewnili, że również w tym roku odbędą się targi rozrywki elektronicznej – IEM Expo, na których zaprezentują się najważniejsze firmy działające w branży gier i nowych technologii. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku nie zabraknie też innych atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących. Więcej szczegółów zostanie podanych w ciągu najbliższych tygodni, o czym będzie Was informować.


Główne gry

Głównymi grami, w których staną do rywalizacji największe drużyny e-sportowe i gracze, będą tak samo jak w zeszłym roku Counter Strike: Global Offensive, League of Legends oraz StarCraft II.

csgoLeague_of_legends_logo_transparentstarcraft-2-logo


Drużyny CS:GO

Tych drużyn na pewno nie zabraknie na katowickim turnieju, ale nie są to jeszcze wszystkie. Pozostałe zostaną wyłonione w eliminacjach.

katowice_invites


Data i miejsce

4 – 6 marca 2016 r. 

IEM odbędzie się w Spodku i przyległym do niego Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

al. Korfantego 35, 40-005 Katowice (sprawdź jak dojechać)


Bilety

 

Wstęp na IEM 2016 oraz IEM Expo będzie bezpłatny, ale ze względu na dużą popularność imprezy będzie można kupić bilety wcześniejszego wstępu.

 

Informacje o biletach (kliknij):

Bilety na IEM 2016 już w sprzedaży [ceny i rodzaje biletów]

 


Hotel

Liczba miejsc w hotelach cały czas się zmniejsza, dlatego warto się pospieszyć z zabukowaniem pokoju.
Rezerwacji można dokonać m.in. na Booking.com i Trivago.


Aftermovie z Intel Extreme Masters 2015

 

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!