Aż 8 muzycznych festiwali w tym roku w Energylandii

Rok 2015 sprawił, że Park Rozrywki Energylandia zaczął kojarzyć się z miejscem, gdzie można skorzystać nie tylko z największej ilości atrakcji, w tym aż trzech potężnych Roller Coasterów, ale także zabawić się na koncertach organizowanych na światowym poziomie! Dowodem tego było zadowolenie i uśmiech na twarzach odwiedzających park rozrywki tysięcy Gości!

Za nami 6 muzycznych wydarzeń: Top Stars Festival, 90’s oraz 80’s Superstars Festival, Disco Polo Festival, Giganci Sceny RMF, Kings Of Hardstyle Festival! Wszystkie z nich doczekają się swojej II edycji, ale to nie koniec! Premierowo do tej bogatej listy imprez dołączą Energyland EDM Festival, a także Summer Festival!

Oto zestawienie planowany muzycznych festiwali w roku 2016 oraz linki sprzedażowe:

 

Mocnym klubowym uderzeniem zakończyliśmy ubiegłoroczny sezon koncertowy i tak też rozpoczniemy sezon 2016! Na starcie, już 25 maja entuzjaści muzyki edm, będą mogli na żywo posłuchać i zabawić się na największym tego typu wydarzeniu w Polsce! Na naszej scenie wystąpią Ummet Ozcan, Tujamo, Vinai, Tom Swoon, Juicy M, Skytech, Fafaq, Bounce Inc., Hazel, Energy Dj’s Team i inni!

(spot reklamowy: https://youtu.be/R4UopzUDPgs)

Nieco ponad dwa tygodnie później, 11 czerwca wystartuje II edycja festiwalu Top Stars. To event, który w minionym sezonie zainaugurował nowo wybudowaną strefę festiwalową Parku. Podobnie jak ostatnio, tak i tym razem zaprosimy znanych z list przebojów artystów młodego pokolenia: Ewę Farną, Mesajah, Mroza, zespół Piersi, Alergen oraz Grubsona. Po raz drugi publikę rozgrzeje Kamil Bednarek! Nie zabraknie też debiutantów: Sarsy oraz Antka Smykiewicza. Słowa „to nie wszystko” będą powtarzały się bardzo często!

Szybka, energiczna i mocno rozgrzewająca! Taka była muzyka lat 90-tych! Każdy, kto chciałby jej posmakować na żywo będzie miał taką okazję 25 czerwca podczas 90’s Superstars Festival! Czasy takich artystów jak Mr. President, Fun Factory, Loona, 2Unlimited, Haddaway, No Mercy czy Labouche powrócą! To właśnie ich występów możecie oczekiwać na naszej scenie!

16 lipca w Energylandii zabłysną prawdziwi Giganci Sceny! To wydarzenie muzyczne łączy pokolenia, dosłownie i w przenośni! Tego dnia swym głosem urzeknie nas lider zespołu Budka Suflera – Krzysztof Cugowski wraz z zespołem Bracia, tworzonym przez jego synów. Piosenki grupy Perfect znane są nie tylko dojrzałym słuchaczom, ale także młodzieży! W końcu grane są m.in. na studniówkach! Kolejną formacją, której piosenki grane są w wielu rozgłośniach radiowych do dnia dzisiejszego jest De Mono! Także oni zasilą skład tego wydarzenia!

W ostatnią sobotę lipca (30.07.2016) strefę festiwalową naszego Parku rozświetlą największe gwiazdy polskiej muzyki dance! Po raz kolejny zagrają Afterparty, Boys, Camasutra, Cliver, Czadoman, D-Bomb, Mig, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Veegas. Skład ten uzupełnią jednak Classic, Milano oraz Long & Junior!  Trwa przedsprzedaż biletów na DISCO POLO FESTIVAL! Te z pierwszej promocyjnej puli biletów rozeszły się jak świeże bułeczki. Warto się zatem pośpieszyć z ich zakupem.

O ile w lipcu, a wcześniej w czerwcu przygotujemy po dwa festiwale, o tyle w sierpniu pojawią się aż trzy! Już 13-tego, czyli w długi weekend muzycznie przeniesiemy się do najbardziej roztańczonych i szalonych lat 80-tych! Na naszej scenie wystąpią: Sandra, Gazebo, Sabrina, Joy, Silent Circle oraz Fancy!

Tydzień później 20 sierpnia, czyli w samym środku sezonu letniego zaplanowaliśmy premierowo SUMMER FESTIVAL! Na nim nie może zabraknąć międzynarodowych gwiazd rozgrzewających publikę do czerwoności! W przypadku tego wydarzenia nie zdradzamy jeszcze Line-upu.

Sezon 2016 zaczniemy i skończymy potężnym muzycznym tupnięciem! To najlepsze określenie dla klubowej muzyki, która królować będzie na Kings Of Hardstyle. Najbardziej energetyczny event tego lata zagwarantują najsławniejsi DJ’e i legendy tego gatunku: Angerfist, Code Black, Crypsis, Miss K8, Psyko Punkz, Radical Redemption, Regain, Warface, a imprezę rozgrzeją najlepsi MC: Renegade oraz Nolz. Gigantyczną 80-metrową scenę wypełni niesamowita scenografia, a występu DJów uświetni pokaz sztucznych ogni, Multi laser show oraz występny najlepszych europejskich performerów!

Bilety z pierwszej promocyjnej puli biletów w przypadku większości festiwali rozeszły się jak świeże bułeczki. Ceny biletów w kolejnych pulach (dostępne są one na stronie www.festival.energylandia.pl):

  • II pula – 69 zł
  • III pula – 89 zł
  • IV pula – 109 zł
  • V pula – 129 zł
  • W dniu imprezy – 149 zł

Uwaga w przedsprzedaży dostępne są już także bilety VIP, w cenie 400 zł.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!