Zrób fotograficzną „Przerwę na Bytom”

Bytom jest piękny, gdy spojrzysz w górę. 29 maja przyjdź na spacer po mieście połączony z warsztatami fotograficznymi. To jedno z wydarzeń w ramach akcji „Przerwa na Bytom”. Start o godzinie 10:00. Można się zapisywać.

Masz aparat lub nawet telefon robiący zdjęcia? Przyjdź na spacer fotograficzny po Bytomiu z przewodnikiem i profesjonalnym fotografem, który podpowie m.in., jak ustawiać kadr, wykorzystywać światło czy eksponować na zdjęciach ciekawe szczegóły.

Zapraszamy każdego, kto chce zobaczyć lub lepiej poznać Bytom od jego najbardziej fotogenicznej strony. Natomiast warsztaty przydadzą się każdemu, kto lubi fotografować
i chciałby robić jak najlepsze zdjęcia
– mówi Hanna Petters, dyrektor galerii handlowej Agora Bytom, która organizuje „Przerwę na Bytom”.

Jaka jest trasa spaceru? Prowadzi od pl. Kościuszki (przy galerii handlowej Agora Bytom) przez Rynek i najważniejsze place miasta: Klasztorny, Grunwaldzki, Akademicki, Słowiański i Sobieskiego, kończąc się z powrotem przy Agorze Bytom.

Będziemy zachęcać uczestników spaceru, żeby spoglądali w górę, na piękne wykończenia kamienic. Proponujemy tę trasę dlatego, że na placach budowano najciekawsze budynki Bytomia – mówi Tomasz Śmiałek, przewodnik, który poprowadzi spacer.

Jak się zgłosić? Zapisać się można na wydarzeniu na Facebooku: „Fotograficzna Przerwa na Bytom”. Spacer rozpocznie się o godz. 10.00.

Spacer i warsztaty fotograficzne to nie koniec specjalnych wydarzeń „Przerwy na Bytom”.

W ramach akcji codziennie do 12 czerwca do odebrania jest ponad 80 bezpłatnych wejściówek do: Opery Śląskiej, Teatru Górnośląskiego, Bytomskiego Teatru Tańca
i Ruchu Rozbark, Muzeum Górnośląskiego, Bytomskiego Centrum Kultury, kina Cinema City, Centrum Sztuki Współczesnej „Kronika”, Klubu Muzycznego Pin-Up! oraz OSiR-u, Armada Golf Club, Laserhouse (laserowy paintball), Skarpy (ścianka wspinaczkowa)
i Jatomi Fitness.

Jak i gdzie zdobyć wejściówki? Wystarczy przyjść do punktu informacyjnego w galerii handlowej Agora Bytom z paragonem za zakupy za minimum 100 zł, 150 zł lub 200 zł (paragony nie łączą się). W każdej z tych kategorii dostępna będzie pula wejściówek do czterech różnych miejsc, a po ich wyczerpaniu dodatkowe „wejściówki pocieszenia” do CSW „Kronika” oraz na siłownię w Jatomi Fitness.

Honorowy patronat nad akcją „Przerwa na Bytom” objął Prezydent Miasta Bytomia.

Spacer fotograficzny w ramach „Przerwy na Bytom”:

  • 29 maja 2016 r. – godz. 10.00-13.00
  • Początek i koniec – pl. Kościuszki (przy Agorze Bytom)
  • Przewodnik – Tomasz Śmiałek
  • Fotograf (warsztaty) – Tomasz Zakrzewski
  • Zapisy – wydarzenie na Facebooku „Fotograficzna Przerwa na Bytom”
Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!