Asaf Avidan rozgrzeje publiczność w Polsce

Już niedługo w Polsce pojawi się Asaf Avidan, który od dłuższego czasu oczekiwany jest przez fanów. Pochodzący z Izraela artysta posiada niepowtarzalny głos oraz wyjątkową charyzmę sceniczną. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w unikalnym brzmieniu i emocjach, które artysta przekazuje w swoich utworach.

Jego występy odbędą się 9 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym, 11 grudnia w Klubie Stodoła w Warszawie oraz 12 grudnia w CK Zamek w Poznaniu. Asaf Avidan powraca na scenę po pięciu latach od ostatnich koncertów, prezentując trasę „Ichnology solo tour”. Podczas swojego występu, artysta porusza się płynnie między pełnymi czułości serenadami, wciągającymi opowieściami a także energetyczną wirtuozerią. Jego koncerty są prawdziwym zjawiskiem, które koniecznie trzeba zobaczyć na żywo, aby poczuć całą magię jego muzyki.

Bilety na koncerty Asafa Avidana, w cenie od 150 zł, dostępne są m.in. na Eventim.pl

Asaf Avidan to nie tylko utalentowany wokalista, ale także utalentowany autor tekstów i kompozytor. Jako były lider zespołu Asaf Avidan & the Mojos, zdobył wielką popularność na całym świecie. Jego twórczość czerpie inspirację z różnych gatunków muzycznych, takich jak folk, rock i blues. Muzyk urodził się w Jerozolimie w rodzinie dyplomatów, jednak pierwsze lata swojego życia spędził na Jamajce. Już w młodym wieku zaczęły kształtować się jego muzyczne pasje, które ostatecznie przyczyniły się do rozwoju jego kariery. Debiutancki album Asafa Avidana, „The Reckoning”, został wydany w 2008 roku i zdobył status złotej płyty. Po wydaniu trzech albumów zespołu Asaf Avidan & the Mojos, zespół zawiesił swoją działalność. Jednak artysta postanowił kontynuować swoją karierę muzyczną jako solowy artysta.

Rok 2012 był przełomowy dla Avidana, ponieważ jego utwór „The Reckoning Song” został zremiksowany przez berlińskiego producenta DJ Wankelmut i opublikowany jako „One Day”. Ten utwór zdobył ogromną popularność na całym świecie, osiągając szczyty list przebojów w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Asaf Avidan wydał później cztery albumy solowe, które umocniły jego pozycję na scenie muzycznej i zdobyły uznanie publiczności na całym świecie. Jego ostatnie wydawnictwo, płyta „Live At the Acropolis”, została zarejestrowana podczas koncertu w Atenach i jest dowodem na jego niezwykłe umiejętności scenicznego występowania. Koncerty Asafa Avidana we Polsce będą wyjątkową okazją, by doświadczyć niezapomnianej atmosfery i w pełni oddać się pięknu jego muzyki. To wydarzenie, które nie tylko zachwyci fanów, ale także przyciągnie nowych słuchaczy do świata Asafa Avidana.

Materiały promocyjne organizatora
Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!