Visual Concert – magia muzyki filmowej i epickiej

Z wielką przyjemnością zapowiadamy serię wyjątkowych koncertów Muzyki Filmowej i Epickiej, które odbędą się jeszcze w tym roku i na początku przyszłego! To niezapomniane wydarzenia muzyczne, które przeniosą was w światy emocji i przygód znanych z wielkiego ekranu.

Muzyka Filmowa i Epicka – Visual Concert to nie tylko koncerty, to podróż do klimatu filmowych dźwięków i epickiej muzyki. To wydarzenie, które pozwoli wam poczuć emocje, jakie dostarcza muzyka filmowa oraz wzbudzi w was ducha przygody. Dołączcie do wydarzenia i pozwólcie, by muzyka zabrała was w niezapomnianą podróż!

Lista miast i dat, w których będziecie mieli okazję wziąć udział w tym muzycznym wydarzeniu:

 • 22 października 2023 – KATOWICE – Spodek,
 • 28 października 2023 – KRAKÓW – TAURON Arena,
 • 03 listopada 2023 – WROCŁAW – Hala Stulecia,
 • 04 listopada 2023 – ZIELONA GÓRA – Hala CRS,
 • 10 listopada 2023 – SZCZECIN – Netto Arena,
 • 17 listopada 2023 – GDYNIA – Polsat Plus Arena,
 • 25 listopada 2023 (2 koncerty) – POZNAŃ – Sala Ziemi Poznań Congress Center,
 • 02 grudnia 2023 – ŁÓDŹ – Atlas Arena,
 • 03 lutego 2024 – OSTRÓW WIELKOPOLSKI – Arena Ostrów,
 • 09 lutego 2024 – LUBIN – Regionalne Centrum Sportowe,
 • 17 lutego 2024 – RADOM – Radomskie Centrum Sportu,
 • 01 marca 2024 – OPOLE – Stegu Arena.

Podczas tego muzycznego spektaklu będziecie mogli przenieść się w świat największych przebojów filmowych soundtracków oraz doświadczyć energetycznego i epickiego brzmienia gatunku „trailer music”. To nie tylko koncert, to prawdziwe kino muzyczne na ogromnym, kinowo-panoramicznym ekranie LED nowej generacji. Muzyka i obrazy połączą się, tworząc niezapomniane wrażenia.

W nowym repertuarze koncertów znajdą się utwory z filmów, które są dobrze znane i uwielbiane przez widzów na całym świecie, takie jak Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Mroczny Rycerz, Braveheart, Władca Pierścieni, Skyfall, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Król Lew oraz wiele innych. Ponadto, usłyszycie także utwory muzyki epickiej, w tym te od słynnej wytwórni Two Steps From Hell.

W trakcie koncertów poczujecie się jak w kinie, a jednocześnie będziecie mieli okazję podziwiać na żywo wykonanie tych znakomitych utworów przez utalentowanych muzyków i orkiestrę symfoniczną. To będzie niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w dźwiękowym świecie filmowej magii.

Blisko 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Wydarzenia muzyczne na wybranych koncertach uświetnią też soliści tacy jak: Kasia Moś, Ania Karwan, Beata Bielska, Kuba Badach czy Krzysztof Iwaneczko.

Bilety na te wyjątkowe koncerty są jeszcze dostępne w sprzedaży. Nie przegapcie okazji, by być częścią tego muzycznego przeżycia, które na długo pozostanie w waszej pamięci!

Bilety dostępne są w sprzedaży na Eventim.pl i eBilet.pl

Czas trwania koncertu: 1h 45m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych. Dzieci do lat 6 (włącznie) mają darmowy wstęp na wydarzenie, pod warunkiem, że będą siedzieć na kolanach Opiekuna.

Visual Concert – materiały promocyjne organizatora
Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!