OFF Festival Katowice 2015

W tym roku już po raz 9. odbędzie się OFF Festival Katowice. Jest to największa impreza muzyki alternatywnej w tej części Europy, a dyrektorem artystycznym festiwalu jest sam Artur Rojek.

OFF Festival odbędzie się w tym roku w dniach 7-9 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Impreza odbywa się rokrocznie od 2006 roku. Często zaproszeni wykonawcy nie są znani przybyłej publice. To wydarzenie umożliwia im jednak pokazanie się przed publicznością. W wielu przypadkach materiał, który prezentują owocuje świetnymi płytami wydanymi w przyszłości. OFF Festival stawia na otwartość. Stąd liczne grono artystów z całego świata, których łączy najważniejsze – muzyka!

Na tegorocznej scenie wystąpią zatem wykonawcy z Polski, Portugalii, Japonii, Kanady, a także ze Stanów Zjednoczonych czy Etiopii. Szczegółową rozpiskę artystów można znaleźć na stronie:

http://off-festival.pl/artysci

Na stronie OFF Festivalu znajdują się także informacje dotyczące cen biletów. Istnieje możliwość zakupu także trzydniowych karnetów. Trzydniowy karnet jest obowiązkowy, aby móc uzyskać imienny bilet na pole namiotowe. Osoby pomiędzy 16 a 17 rokiem życia muszą posiadać pisemną zgodę od opiekunów, aby zamieszkać na polu.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w OFF Festival Katowice 2015. Impreza gwarantuje moc niezapomnianych wrażeń w przyjemnym towarzystwie i świetnej atmosferze. Pasjonujesz się muzyką? Nie możesz tego przegapić!

 

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!
Łukasz Giertler

Kończę Technikum nr 3 w Bielsku-Białej. Moją pasją jest historia regionalna. Interesuję się także tradycją, kulturą i sportem. Mam niespełna 20 lat, a zatem nie brakuje mi siły, aby promować i dbać o tak cenną wartość, jaką jest dziedzictwo kulturowe Śląska, a w tym rodzimego Bielska.