Kolejna edycja SnowFest Festival ogłoszona!

Wiemy już kiedy odbędzie się największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. SnowFest Festival powstał w 2014 roku i ma miejsce w Szczyrku na terenie amfiteatru i szkoczni narciarskiej Skalite. W przyszłym roku, 1 i 2 marca 2024, będzie to już 11. edycja tego zimowego wydarzenia, która przyciąga uczestników z całej Polski.

Można już kupić bilety Early Bird na festiwal m.in na Going!

Fani sportów zimowych, aktywnego wypoczynku i muzyki z pewnością nie będą zawiedzeni, gdy odwiedzą Szczyrk, perłę Beskidu Śląskiego. To magiczne miejsce przyciąga ludzi, którzy pragną spędzić niezapomniany czas w wyjątkowej atmosferze. SnowFest, coroczny festiwal, jest prawdziwym rajem dla wszystkich miłośników dobrej zabawy i tańca, niezależnie od pory roku. To nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także pierwszy apres-ski w Polsce, gdzie można połączyć występy artystyczne z codzienną jazdą na stoku. To doskonała okazja do połączenia swojej pasji do sportów zimowych z uwielbieniem dla muzyki.

Co roku festiwal oferuje zróżnicowany repertuar artystów, którzy prezentują różne odmiany muzyki elektronicznej, takie jak house, d’n’b, hip-hop oraz szeroko pojęta alternatywa. Czeka nas prawdziwa uczta dla uszu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Występy artystów na żywo, przepiękne światła, niesamowita energia – to wszystko sprawia, że na SnowFest po prostu trzeba być. Jednak to nie wszystko, co SnowFest ma do zaoferowania.

Organizatorzy postanowili również wprowadzić spektakularne zawody sportowe, w których udział biorą najlepsi riderzy snowboard i freeski w kraju. To nie lada gratka dla miłośników sportów ekstremalnych. Obserwowanie zawodników, którzy dosłownie latają w powietrzu i wykonują nieprawdopodobne triki, to niezapomniane przeżycie. Ich umiejętności i odwaga potrafią zawrócić w głowie, a publiczność nie może oderwać wzroku od tego niezwykłego widowiska.

Warto dodać, że organizatorzy SnowFest nawiązali współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim (PZN) w celu organizacji zawodów rangi FIS. To ogromne wyróżnienie dla festiwalu i potwierdzenie jego doskonałej reputacji. Już teraz możemy być pewni, że kolejne edycje SnowFest będą jeszcze bardziej spektakularne i przyciągną jeszcze większą liczbę entuzjastów sportów zimowych.

Nie ma wątpliwości, że SnowFest w Szczyrku jest jednym z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń nie tylko dla fanów sportów zimowych, ale także dla osób, które pragną przeżyć niezapomnianą przygodę, połączoną z doskonałą muzyką i niesamowitą atmosferą. To miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest warty zapamiętania.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!