Bajm świętuje 45-lecie w trasie!

Swoje 45-lecie scenie będzie świętował w 2024 roku zespół BAJM. Przyszłoroczna jubileuszowa trasa to gwarancja największych hitów, wielkich emocji i świetnej zabawy. Jak zapowiada sam zespół – szykuje się totalne szaleństwo! Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na koncerty i warto już teraz zapewnić sobie miejsce pod sceną.

Bilety na trasę BAJM 45 TOUR można zakupić na eBilet.pl

Lista koncertów w trasie BAJM 45 TOUR:

  • 03.02.2024 Warszawa, COS Torwar
  • 02.03.2024 Łódź, Atlas Arena
  • 09.03.2024 Poznań, Pawilon 3A MTP
  • 16.03.2024 Katowice, Spodek
  • 13.04.2024 Wrocław, Hala Stulecia
  • 18.05.2024 Zielona Góra, Hala CRS 
  • 19.05.2024 Bydgoszcz, HSW Immobile Łuczniczka
  • 14.09.2024 Szczecin, Teatr Letni w Szczecinie
  • 27.10.2024 Kraków, TAURON Arena Kraków

Fenomen zespołu Bajm to coś więcej niż tylko muzyka. To prawdziwa podróż przez historię polskiej muzyki, która trwa już ponad 45 lat. Ich utwory są ponadczasowe i poruszające, łączące pokolenia i emocje. Niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych, hity Bajmu bujają wszystkich bez wyjątku. Głos Beaty Kozidrak jest niezwykły i potrafi przeszywać nawet największych twardzieli. Jego moc i emocjonalne oddziaływanie sprawiają, że na skórze wznoszą się gęsi puch. To niezwykłe, jak głos jednej osoby może dotknąć tak wielu ludzi i wywołać tak silne reakcje.

Trasa z okazji 45-lecia istnienia zespołu to prawdziwa uczta dla fanów. Będzie można usłyszeć wszystkie największe przeboje, które stały się już ikonami polskiej muzyki. Od energicznych utworów „Co mi Panie dasz” po rockowe hity lat 90-tych, aż po romantyczne ballady, które wszyscy znamy i pokochaliśmy. Ale to nie tylko muzyka sprawia, że koncerty Bajmu są niezapomniane. To także spektakl z niesamowitą oprawą wizualną, która przenosi nas w świat emocji i zabawy na ponad dwie godziny. Światła, efekty specjalne, synchronizacja z muzyką – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat i daje poczucie uczestnictwa w czymś wyjątkowym.

Nie można także zapomnieć o roli Andrzeja Pietrasa, współzałożyciela zespołu i twórcy jego sukcesu. To dzięki jego talentowi i zaangażowaniu brzmienie Bajmu jest tak wyjątkowe. Jego produkcja podkreśla emocje w utworach i sprawia, że całość nabiera jeszcze większej mocy. A energia, którą emanuje zespół na scenie, sprawia, że nikt nie może usiedzieć na miejscu. Od pierwszych dźwięków, cała publiczność zostaje porwana i razem zaczyna śpiewać. Tysiące gardeł, które razem wybrzmiewają na największych arenach w Polsce, tworzą niesamowitą siłę i atmosferę. To moment, który trudno opisać słowami – trzeba go po prostu przeżyć. Jesteście gotowi na tę niepowtarzalną podróż przez historię polskiej muzyki? Na te ponadczasowe utwory, które stały się hymnami naszych czasów? Na niesamowite przeżycia, które zostaną z Wami na zawsze? Przygotujcie się na niezapomniane emocje i doskonałą rozrywkę. Bajm czeka na Was, aby razem stworzyć niezapomnianą muzyczną magię.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!