Pełny line-up Trick or Beat już znany

Sezon festiwalowy na świeżym powietrzu dobiegł końca, ale to nie koniec dobrej muzycznej rozrywki. W październiku czeka nas niezwykłe wydarzenie, które zachwyci wszystkich miłośników muzyki elektronicznej i Halloween. Mowa o Trick or Beat – największym w Polsce festiwalu inspirowanemu motywami post-apokaliptycznymi, który odbędzie się 28 października w wyjątkowej Hali Stulecia świetnie pasującej do takich klimatów.

Kup bilety na Trick or Beat już teraz na Going
Dostępne również bilety VIP (dostęp do ukrytej sceny, dodatkowy bar i strefa chillout)

Bez wątpienia i tym razem Hala Stulecia, perełka modernizmu z niezwykła geometrią, będzie miejscem niezapomnianych doświadczeń dla wszystkich uczestników. To wydarzenie to nie tylko impreza muzyczna, ale też podróż do przyszłości, akceptacji i zjednoczenia. Październikowy festiwal oferuje szeroki wybór muzyki elektronicznej na trzech różnych scenach.

Właśnie został ogłoszony pełny line-up wydarzenia, a ostatnimi artystami, którzy go zamykają są Aksamit & Macewicz, Ane, GIGEE, Michal Zietara, SARAPATA oraz Titia. Zapowiada się 12 fantastycznych godzin trwania festiwalu, podczas których wystąpi ponad 20 artystów na 3 różnych scenach. Warto zwrócić uwagę, że TOB na tle innych wydarzeń wyróżnia najbardziej fakt, iż w line-upie znajdziemy w większości kobiety, a organizatorzy zdecydowali, by oddać jedną ze scen w 100% w ich ręce. Szczegółowy line-up znajdziecie na końcu artykułu.

Na Trick or Beat powstanie również strefa Safe Space z partnerem ciao.wro. Klaudia i Maja, aktywnie działające psycholożki i seksuolożki, odwiedzą festiwal ze swoim stanowiskiem edukacyjnym, aby zapewnić profesjonalne wsparcie psychologiczne. Dodatkowo zadbają o festiwalowiczów w razie potrzeby interwencji kryzysowych. Współpraca z ciao.wro zapowiada również wyjątkową kampanię o nazwie TOB:EDU, opartą na materiałach edukacyjnych marki sexed.pl. Kampania będzie dotyczyła tematów, z którymi mierzą się osoby uczestniczące w wydarzeniach masowych.

Pełny Line-up

O artystach ogłoszonych wcześniej przeczytacie u nas tutaj.

Aksamit & Macewicz

Aksamit muzyczny rozwinął się w kierunku głębokich, hipnotycznych brzmień, które zmieniały się wraz z emocjami i chwilami. Założycielka agencji Affekt i cyklu Velvet Vortex, a także rezydentka wrocławskiego Ciało. Macewicz jest DJ od 2006 roku. Mieszka w klubie Ciało we Wrocławiu. Ma za sobą wiele występów na imprezach muzycznych elektronicznych i eksperymentalnych.

Ane

Właścicielka i producentka muzyki elektronicznej mieszka w północnej Polsce, w regionie Borów Tucholskich, gdzie tworzy muzykę elektroniczną, która jest wykorzystywana do różnych celów, takich jak występy, sztuka wideo, przedstawienia taneczne i mapowanie 3D. W swoich produkcjach wykorzystuje nagrania dźwięków z otoczenia w połączeniu z instrumentami etnicznymi i folkowymi pochodzącymi z różnych miejsc na świecie.

GIGEE
Po serii porywających występów na europejskich festiwalach i klubach, jej lipcowy debiut w wytwórni Spectrum Jorisa Voorna był przełomowym momentem w jej ostatniej trasie koncertowej po Indiach. „Reborn Pulse”, debiutancka EP producentki urodzonej w Polsce i mieszkającej w Paryżu, wydana przez Katermukke w 2019 roku, przyciągnęła uwagę i zajęła pierwsze miejsce w pierwszej setce Beatport Melodic House & Techno w ciągu kilku dni. Wszechstronna muzyka jej wykonawców, w tym takich artystów jak Solomun, David Guetta, Armin Van Buuren, ARTBAT, Joris Voorn, Sven Vath, Charlotte de Witte, Raxon, Magdalena, Nora en Pure i Township Rebellion, zachwyciła publiczność na całym świecie.

Michal Zietara

Po udoskonaleniu swojej techniki w południowych Niemczech przeniósł się do Berlina, stolicy muzyki techno. Wszystko tam rozpoczęło się „na serio”. Swoje miejsce znalazł w sławnym klubie „Zur wilden Renate”, gdzie mieszkał i organizował imprezy. Niedawno został rezydentem w RSO, które niedawno zostało odnowione. Było to wcześniej Griessmühle.

SARAPATA

SARAPATA łączy w sobie różne skrajności i doświadczenia z różnych etapów muzycznej drogi. Muzyka tego duetu przyciąga do tańca i jest jak wprowadzenie do ceremonii ze względu na ogromne wrażenia, które zapewnia. Technologia braci Sarapata nie jest banalna. To dźwięki, które są żywe, kolorowe i pulsujące.

Titia

Podczas ostatnich dni w legendarnym już miejscu Titia pracowała nad swoim charakterystycznym stylem za deckami w piwnicy Trouw. Jej rezydentura na Is Burning, znanej „starej szkoły” imprezie LGBTQIA+, była spowodowana jej setami, które są zawsze ponadczasowe, zdefiniowane przez podstawowy swing i z dużą dozą surowości. Od tego czasu jej muzyka przyciąga nowych gości do klubów w Kyiv, takich jak Panoramabar, a także do holenderskich klubów i festiwali, takich jak De School i Zeezout, a także do wielu innych miejsc w Europie i poza nią.

Scena VIP

> ORGANIZATORZY <

Organizatorami Trick or Beat jest agencja eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje blisko 10 lat. Za bookingi imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce – skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza. Partnerem wydarzenia jest ciao.wro.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!