To bal jest nad bale – wisienka na torcie Ralpha Kaminskiego

Ralph Kaminski i My Best Band In The World pojawią się z koncertami specjalnymi w pięciu miastach. Artysta żegna się z projektem „Bal u Rafała” i z tej okazji zapowiedział pięć specjalnych koncertów z niespodziankami, które odbędą się już na początku 2024 roku. Wydarzenia odbędą się w Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu.

Bilety na koncerty „To bal jest nad bale” możecie kupić na Eventim.pl
Sprzedaż rozpocznie się 6 listopada o 14:00

9.02 – Poznań | 18.02 – Warszawa | 23.02 – Gdynia | 25.02 – Katowice | 29.02 – Wrocław

Ralph Kaminski, utalentowany wokalista i kompozytor, jest jednym z najbardziej znanych artystów w Polsce. Jego muzyka połącza różne style i gatunki muzyczne, tworząc unikalny dźwięk, który zdobył serca słuchaczy na całym świecie.

Album „Bal u Rafała” jest wyjątkowym projektem muzycznym, który jest hołdem dla wspomnień, nostalgii i marzeń. W każdym utworze można usłyszeć emocje i historie, które Kaminski chce przekazać swojej publiczności. Teksty piosenek są głęboko osobiste i odzwierciedlają doświadczenia życiowe artysty.

Ogłoszenie o pięciu specjalnych koncertach na początku 2024 roku wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów Ralpha Kaminskiego. Miasta, które będą miały przyjemność gościć te wydarzenia, to Poznań, Warszawa, Gdynia, Katowice i Wrocław. To będą niezapomniane wieczory pełne wspomnień i muzyki, której nie sposób zapomnieć.

Ralph Kaminski i My Best Band In The World są znani z dynamicznych i energetycznych występów na scenie. Ich koncerty są zawsze pełne pozytywnej energii, która przenosi się na publiczność, sprawiając, że każdy czuje się częścią czegoś wyjątkowego. To będzie niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć Ralpha Kaminskiego na żywo i doświadczyć jego muzyki na własne uszy.

Nie możemy się doczekać tych wyjątkowych koncertów i jesteśmy pewni, że będą one jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku 2024. Przygotujcie się na wieczór pełen niezapomnianych emocji i znakomitej muzyki. Bilety będą dostępne od 6 listopada, więc nie przegapcie okazji, aby być częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Jak pisze sam Ralph Kaminski na swoim Instagramie:

Projekt „Bal u Rafała” przechodzi do historii❗️Porwiemy Was do tańca jeszcze na pięciu specjalnych koncertach, a każdy z nich to będzie „Bal nad bale” – La Grande Finale! ⭐️ Szykujcie więc swoje najbardziej widowiskowe kreacje, przybywajcie i bądźcie gotowi odpiąć wrotki! W repertuarze pojawią się niespodzianki!

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!