Visual Concert – Symfonia muzyki i epicka podróż | zdjęcia

Na początku listopada we wrocławskiej Hali Stulecia odbył się niezwykły Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej, w trakcie którego przy świetnej muzyce wykonywanej przez orkiestrę i wokalistów, można było przenieść się w świat fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To symfoniczno-wizualne show oceniamy naprawdę na wysokim poziomie przygotowania.

Za oprawę muzyczną tego prawie 2-godzinnego wydarzenia odpowiedzialna była ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru (pod kierownictwem chórmistrza Teatru Wielkiego w Poznaniu Mariusza Otto) pod batutą Adama Domurata. Na potężnym ekranie znajdującym się za sceną można było oglądać najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery.

Ten spektakularny koncert był przepełniony emocjami, fascynującymi dźwiękami i wizualnymi efektami. Przez całą jego długość publiczność była oczarowana mistyczną atmosferą, która przenosiła ich na niezwykłą podróż przez różne światy. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Wokaliści, którzy przyczynili się do uświetnienia tego koncertu, to Kasia Moś, Beata Bielska, oraz Krzysztof Iwaneczko. Ich niesamowite głosy doskonale harmonizowały z orkiestrą, tworząc niezapomniane chwile. W ramach tego symfonicznego brzmienia można było usłyszeć w orkiestrowym wykonaniu utwory m.in. z takich filmów jak Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Mroczny Rycerz, Braveheart, Władca Pierścieni, Skyfall, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, czy Król Lew. Wszystkie te kultowe melodie i epickie kawałki przewijały się przez cały koncert, wzbudzając intensywne emocje u publiczności.

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wybrać się na ten niezwykły Visual Concert. To wizualno-muzyczna uczta dla zmysłów, której nie można przegapić. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu, koncerty jeszcze odbędą się w Poznaniu (25.11.2023 – bilety) oraz w Łodzi (02.12.2023 – bilety). Niezwykłe melodie filmowe i epickie brzmienia już czekają na Wasze uszy, więc nie przegapcie okazji, aby doświadczyć tej wyjątkowej podróży muzycznej.

Organizatorem wydarzenia jest Visual Production.

Zapraszamy do naszej fotorelacji:
Fot. Krystian Adamski / Marcin Terliczak

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!