Mikołajki w Starej Kablowni

W niedzielę, 6 grudnia, w Starej Kablowni odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Będzie to niezwykłe wydarzenie, bo i Mikołaj będzie niezwykły. Jego strój został wielokrotnie nagradzany nie tylko w Polsce, ale również za granicą – w tym roku wygrał ClauWau – Mistrzostwa Świata Świętych Mikołajów w Szwajcarii.

W niedzielę, 6 grudnia, odbędzie się wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem. Sam Mikołaj też będzie wyjątkowy – gdyż jego przepiękny strój, wykonany z ogromną pieczołowitością, zdobył już dwa złote medale w kraju, a obecnie walczy o złoto w Szwajcarii na Międzynarodowych Zawodach Mikołajów!

Stara Kablownia zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia. Już od godziny 11.00 na najmłodszych gości CH Stara Kablownia czekać będzie wiele atrakcji. Malowanie buziek i zabawy z animatorami. Od godziny 12.00 dzieci będą mogły wziąć udział w wyjątkowych mikołajkowych warsztatach, podczas których rozwiną swoje plastyczne umiejętności. Własnoręcznie przygotowane dekoracje z całą pewnością ozdobią świąteczną choinkę.

CH Stara Kablownia jest zaangażowana również w doroczną akcję mikołajkową w Pszczynie – „Budzenie św. Mikołaja”, która odbywa się na pszczyńskim rynku. Dzieci biorące udział w zabawie częstowane będą słodyczami, a następnie zapraszane do Starej Kablowni na spotkanie z Mikołajem. Dodatkowo dla zainteresowanych podstawiony zostanie MIKOŁAJKOWY AUTOBUS SK, który zabierze wszystkich do Czechowic na wspólne świętowanie.

To będzie niezapomniany dzień w CH Stara Kablownia! Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem rozpocznie się już o godz. 11.00 i potrwa aż do 20.00.

mikolajki2

Źródło: informacja prasowa  / PR Stara Kablowania

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!