Polska-Anglia U20 ponownie w Bielsku-Białej

W czwartek, 26 marca o godzinie 18.00 młodzieżowa reprezentacja Polski ponownie wystąpi na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej! Narodowa reprezentacja Polski do lat 20, prowadzona przez trenera Jacka Magierę zmierzy się z reprezentacją Anglii.

Bilety na to spotkanie w cenie 10 zł już są w sprzedaży internetowej na bilety.tspodbeskidzie.pl!
Cena jest jednakowa dla wszystkich kibiców.

To meczem Polska – Anglia w 2018 roku spotkania międzynarodowe wróciły do Bielska-Białej. Reprezentacja Polski U20 przed bielską publicznością rywalizowała później jeszcze z Niemcami i Ukrainą.

W nagrodę za wysoką frekwencję i znakomitą atmosferę na tych meczach Bielsko-Biała zostało włączone do grona miast gospodarzy turnieju FIFA U20 World Cup Poland 2019. W ramach imprezy na Stadionie Miejskim odbyło się osiem meczów mistrzowskich, a bielscy kibice oglądali m.in. mistrzów i wicemistrzów świata oraz najbardziej emocjonujące mecze turnieju!
Zachęcamy wszystkich kibiców do ponownego przyjścia na stadion i podjęcia próby pobicia rekordu frekwencji,który został ustanowiony na poprzednim spotkaniu tych drużyn dwa lata temu-wtedy na trybunach Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej zasiadło 13745 widzów.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!