Zespół „U Studni” wystąpi w Katowicach

U Studni jest to grupa muzyczna powstała w 2012 roku. Wszyscy muzycy wywodzą się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo. W lutym 2013 r. udało im się wydać pierwszy album „U studni”. 

Zespół wystąpi w katowickim Teatrze Korez (Pl. Sejmu Śląskiego 2) w czwartek 7 maja 2015 r. o godzinie 19:00. W związku z tym wydarzeniem organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie, w którym można wygrać płytę zespołu U Studni.

 

KONKURS
Do wygrania płyta zespołu U Studni.
Zadanie konkursowe: przekonaj nas, że właśnie do Ciebie ma trafić płyta.

Maile ślijcie na adres kasa@korez.art.pl do 4 maja do godz. 20:00

Uwaga: płytę będzie można odebrać tylko w teatrze w dniu koncertu, 7 maja!

 

Ceny biletów: ►normalny 35zł; ►ulgowy 25zł – Rezerwacja na stronie teatru.

Foto: pollet.pl
Foto: pollet.pl

 

U Studni to propozycja dla wszystkich, którzy kochają niebanalną piosenkę poetycką, gitarowo-skrzypcowe dopracowane w każdym detalu brzmienia, mądre przesłania i krzepiące treści. Mistrzowie nastrojowych ballad promować będą swoją nową płytę, „Wąwóz naszych czasów””

O sobie mówią tak:
Spotkaliśmy się w grupie starych przyjaciół, by stworzyć coś razem. Coś, co da nam wszystkim radość i zadowolenie ze wspólnych przedsięwzięć artystycznych i prywatnych spotkań. Wszyscy wywodzimy się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, dlatego mamy nadzieję, że wśród ogromnej rzeszy fanów tego zespołu znajdzie się grupa osób, która zechce i nas posłuchać na żywo. W relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję.

Dariusz Czarny – gitary, śpiew, aranżacje
Wojciech Czemplik – skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje
Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew, aranżacje
Andrzej Stagraczyński – gitara basowa, aranżacje
Ryszard Żarowski – gitary, śpiew, aranżacje

www.korez.art.pl

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!