.usmi zagrali koncert z nowym singlem | zdjęcia

Zespół .usmi, grający muzykę elektroniczno-rockową, miał okazję wystąpić w niedzielę na koncercie promującym ich pierwszy singiel „Chciałbym” we wrocławskim klubie Surowiec. To wydarzenie było nie tylko okazją do zaprezentowania publiczności ich nowej muzyki, którą określają sami mianem narco-beatu, ale także do zaznaczenia swojego istnienia na muzycznej scenie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na końcu artykułu!

.usmi to zespół, który powstał w 2021 roku jako kontynuacja długoletniej współpracy dwóch braci, którzy nieustannie działają razem na scenie od ponad 10 lat. To wspaniała okazja dla nich, aby podzielić się swoją pasją i twórczością z publicznością. Już od samego początku było wiadomo, że to będzie coś wyjątkowego. Ich debiut miał miejsce na 38. Maratonie Piosenki Osobistej, gdzie dali się poznać jako muzycy pełni energii i twórczej pasji. To był pierwszy krok w kierunku osiągnięcia ich marzeń i dotarcia do większej publiczności.

Teraz, po kilku miesiącach ciężkiej pracy, wreszcie wydali swój debiutancki singiel „Chciałbym„, który jest pierwszym krokiem w stronę ich debiutanckiego albumu „Generacja_z„. Będzie to album, który skupia się na problemach młodych ludzi, którzy wkraczają w dorosłe życie w trudnych czasach XXI wieku. To jest czas, kiedy wiele osób czuje się zagubionych i niezrozumianych, a .usmi pragnie dotrzeć do nich za pomocą swojej muzyki. Ich teksty pełne są emocji, refleksji i autentycznego spojrzenia na współczesność. Pragną, aby ich słuchacze czuli się zrozumiani i towarzyszeni w trudnych chwilach.

Występ w klubie Surowiec był okazją dla .usmi, aby zaprezentować swoje nowe brzmienie publiczności. Ich muzyka elektroniczno-rockowa w połączeniu z esencją narco-beatu stworzyła niepowtarzalną atmosferę koncertu. Widać było, że publiczność była zachwycona energetycznym występem i dawała temu wyraz gromkimi brawami. Naszym zdaniem .usmi udowodnili, że są gotowi na podbicie muzycznego świata. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i talent były mocno widoczne na scenie.

To było nie tylko przedstawienie ich nowej muzyki, ale także odzwierciedlenie ich twórczości i pasji, które im towarzyszą. Dzięki albumowi „Generacja_z” i singlowi „Chciałbym”, .usmi mają szansę dotrzeć do szerokiej publiczności i poruszać ważne tematy, które dotyczą młodych ludzi dzisiejszego społeczeństwa. Ich muzyka jest pełna emocji, które przyciągają i inspirują słuchaczy. Możemy spodziewać się, że .usmi będzie kontynuować swoją muzyczną podróż i dostarczać nam jeszcze więcej niezapomnianych doświadczeń.

Facebook zespołu .usmi – https://www.facebook.com/usmi1121
Instagram zespołu .usmi – https://www.instagram.com/_.usmi

„Chciałbym” opowiada o buncie, który jest naturalną reakcją na niespodziewane zmiany. Utwór powstał w burzliwym dla mnie okresie życia – utrata pracy, rozstanie, przerwane studia, rozpad zespołu. Bez planu i nadziei jeździłem po Polsce i Europie grając na ulicy i -choć to wyświechtany frazes – szukałem siebie. Miałem to szczęście, że dość szybko byłem w stanie ocenić sytuację z odpowiedniego dystansu. W ten oto sposób, gdzieś między Unter den Linden a Mostem Karola, zacząłem pisać o tym, że „chciałbym sobą jeszcze być” – mówi wokalista zespołu – poeta.usmi

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!