Olsztyn Green Festival 2024 – Eko-festiwal muzyczny nad jeziorem

Już w tym roku, od 15 do 17 sierpnia, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel w Olsztynie zamieni się w centrum ekologicznej i kulturalnej aktywności, stając się domem dla Olsztyn Green Festival. Tę jedyną w swoim rodzaju imprezę cechuje niesamowite połączenie natury z muzyką – gdzie harmonijnie współgrają ze sobą wody jeziora, zielone krajobrazy, lasy będące domem dla mnóstwa gatunków flory i fauny, oraz łagodne, wprowadzające w stan relaksu zachody słońca, malujące niebo na wszystkie odcienie czerwieni i pomarańczy.

Bilety festiwalowe dostępne są na Kicket.com oraz eBilet.pl

Festiwal, już po raz kolejny, przyciągnie miłośników zdrowego i ekologicznego stylu życia, pragnących połączyć swoją pasję do muzyki i świadomości środowiskowej ze wspaniałym relaksem wśród przyrody. Oczekuje się, że będzie to wydarzenie, które zaspokoi wszelkie zmysły uczestników – od nut smakowych, poprzez audiowizualne doznanie bogatej sceny muzycznej, aż po emocjonalne przeżycia płynące z bycia częścią społeczności ceniącej naturę i kulturę.

Program festiwalu jest obiecujący, zawierający ponad 27 koncertów o szerokim spektrum gatunkowym. Twórczość zaproszonych artystów tka różnorodność muzycznego krajobrazu – od wysublimowanej alternatywy, przez elektronikę, która zabierze uczestników w wir tanecznych rytmów, aż po teksty refleksyjnego hip-hopu. Jest to idealna okazja do przeżywania muzycznych porywów, które będą wspomnieniami na długo po zakończeniu festiwalu.

Dialog z artystami oraz ekspertami w dziedzinie ochrony środowiska stworzy platformę wymiany myśli i wiedzy. Warsztaty ekologiczne, przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, pozwolą zarówno najmłodszym, jak i dorosłym uczestnikom zdobyć nowe umiejętności i świadomość ekologiczną, wnosząc istotny wkład w codzienne życie na rzecz lepszego jutra.

Wśród potwierdzonych gwiazd sceny muzycznej znajdziemy takie osobowości jak Edyta Bartosiewicz, doskonale znana i lubiana za swą autentyczność i niepowtarzalny głos, Daria Zawiałow, którą publiczność pokochała za jej liryczne, pełne emocji utwory, Kaśka Sochacka ze swoją delikatną i zarazem mocną ekspresją muzyczną, Kortez, piosenkarz i kompozytor o wrażliwym spojrzeniu na świat, Zalewski z charakterystyczną charyzmą i brzmieniem, Bartek Królik, tworzący muzykę przesiąkniętą różnorodnymi wpływami, a także Daria ze Śląska, Kim Nowak, Łona i Konieczny razem z Krupą, Mery Spolsky, energiczna Pola Rise oraz duet Smolik/Kev Fox, których eksperymentalne podejście do muzyki alternatywnej przysporzyło im wielu fanów.

Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!