Reni Jusis w klubowej jubileuszowej trasie

Z okazji jubileuszu – 20-lecia premiery płyty „Trans Misja” Reni Jusis ogłasza wyjątkową trasę klubową Re Trans Misja, z którą pojawi się w 8 miastach. Ta płyta, która została wydana w 2003 roku, okazała się nie tylko wielkim sukcesem komercyjnym, ale również miała ogromny wpływ na polską muzykę klubową.

Bilety na trasę Reni Jusis można kupić na Eventim.pl

Jej progresywne brzmienie było wówczas czymś zupełnie nowym i świeżym, a do dzisiaj utwory z tej płyty są nadal popularne i często grane w klubach. „Trans Misja” zadebiutowała na 4. miejscu OLiSu, co było ogromnym osiągnięciem jak na album z gatunku dance/elektronika/muzyka klubowa. To pokazuje, jak ogromne było zainteresowanie tą płytą wśród słuchaczy. Nie tylko zdobyła ona uznanie publiczności, ale została również uhonorowana nagrodą Fryderyka w kategorii album roku dance/elektronika/muzyka klubowa.

Potwierdza to, że „Trans Misja” była nie tylko popularna, ale również doceniona przez krytyków muzycznych i branżę muzyczną. Jednak „Trans Misja” to nie tylko sukces komercyjny i nagrody. Ta płyta ma również swoje miejsce w historii polskiej muzyki klubowej. Jej innowacyjne brzmienie i odważne eksperymenty muzyczne wpłynęły na rozwój gatunku w Polsce. Reni Jusis pokazała, że można tworzyć muzykę klubową, która nie tylko bawi, ale również ma głębię i artystyczną wartość. Z tej okazji Reni Jusis postanowiła zorganizować wyjątkową trasę klubową Re Trans Misja, podczas której wystąpi w 8 miastach.

To będzie niezapomniane wydarzenie dla fanów i miłośników jej muzyki, którzy będą mieli okazję usłyszeć na żywo utwory z „Trans Misji” w nowych aranżacjach. Trasa ta jest nie tylko okazją do celebrowania 20-lecia premiery płyty, ale również do uhonorowania jej wpływu na polską scenę muzyczną. Nie można przecenić znaczenia płyty „Trans Misja” w karierze Reni Jusis i dla polskiej muzyki klubowej jako całości. To był przełomowy album, który otworzył nowe możliwości i wpłynął na rozwój gatunku w Polsce. Dzięki swojemu progresywnemu brzmieniu i odważnym eksperymentom muzycznym, Reni Jusis zdobyła serca słuchaczy i zapisała się w historii polskiej muzyki. 

„Trans Misja” do jedna z moich najważniejszych płyt, wiele jej zawdzięczam. Promujący „Trans Misję” singiel „Kiedyś Cię znajdę” dotarł do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego, a płyta zdobyła Fryderyka 2003 w kategorii Muzyka klubowa i elektroniczna. Przed klubami ustawiały się długie kolejki, a publiczność doskonale już wiedziała jak tańczyć do rytmów, które ówcześnie graliśmy…vJakiś czas temu usłyszałam w nocy w taksówce utwór „Wynurzam się” – intro otwierające ten album i byłam bardzo wzruszona. Nie spodziewałam się, że po tylu latach nasza muzyka nadal będzie brzmiała ciekawie… Jestem bardzo dumna z tej płyty i z decyzji, aby nie rezygnować z tego co podpowiada nam serce…” mówi RENI JUSIS.

Lista koncertów w ramach trasy „Re Trans Misja”

  • 12.11 Kraków, Forty Kleparz
  • 16.11 Białystok, Zmiana Klimatu
  • 17.11 Łódź, Scenografia
  • 25.11 Gdańsk, Drizzly Grizzly
  • 26.11 Poznań, Blue Note
  • 09.12 Wrocław, Bezsenność
  • 10.12 Katowice, Królestwo
  • 19.12 Warszawa, Fabryka Norblina
Dziękujemy, że czytasz artykuły na tuPozytywnie.pl 🙂 Bądź zawsze na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku!